MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Zapalenie pęcherza u faceta?
FORUM
Zdrowie

Zapalenie pęcherza u faceta?

• TomeczekBBS 14.09, 13:08:11

TomeczekBBS

Panowie, chyba przytrafiło mi się zapalenie pęcherza... Nie myślałem, że facet może to mieć. Ale wszystko na to wskazuje, penis mnie piecze i ciągle latam do kibelka. Żona twierdzi, że w takich sprawach pomoże urofuraginum max. Co sądzicie?
  • 15.09, 09:31:40

~henk@@

Faceta też jak najbardziej może to spotkać, fakt rzadziej są takie przypadki ale jednak, pij dużo wody, kup sobie te tabletki, szybko Ci pomogą tylko nie przerywaj jak tylko poczujesz ulgę a bierz przez tydzień
  • TomeczekBBS 4.10, 20:59:04

TomeczekBBS

Dzięki za odpowiedź :) O jakich tabletkach mówisz? Popatrzyłem w necie, że urofuraginum max są OK. To te masz na myśli?
  • ArturKo 6.10, 10:03:04

ArturKo

Tak, urofuraginum przyniesie ulge. do tego zurawina, witaminka C. mialem nie tak dawno temu i wiem jakie to nie przyjemne.
  • TomeczekBBS 10.10, 15:04:23

TomeczekBBS

Dzięki za info ;) Żona nie tylko powiedziała mi o tych tabletkach, ale i sama kupiła, bo też złapało ją zapalenie. Coś czuję, że to przez seks na plaży nad jeziorem przy 10 stopniach na zewnątrz. No, ale było warto ;) A tabsy już pomogły, więc nawet mocno nas to zapalenie nie męczyło.
  • na zapalenie pęchrza jak najbardziej olecam urofuraginum max, mi bardzo szybko pomogło uporać się z zapeleniem pęcherza, nie ma co kombinować tylko trzeba prosto biec do apteki, niestety u mezczyzn tez sie zdarza zaapalenie pecherza, moze nie tk czesto jak u kobiet, ale zawsze...
  • 26.11, 23:27:27

~parolek

zdarza sie. nie malekko.. idz do lekarza
  • 26.11, 23:57:27

~pawelekliberek

jesli popuszczasz w majtki to zakladaj takie wkladki http://www.tena.pl/mezczyzni/ wbrew pozorom nietrzymanie moczu u mezczyzn tez sie zdarza i to wlasnie czesto przy zapaleniu pecherza. mozesz tez robic sobi enasiadowki z kory debu i jesc suszona zurawine
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu qEyBe