MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Weź pigułkę, czyli sposób na muskulaturę
FORUM
Fitness

Weź pigułkę, czyli sposób na muskulaturę

Zobacz komentowany artykuł
  • a później idą do gastrologa i czekają na przeszczep wątroby
  • Czlowieku wez sie uderz mlotkiem 20x w glowe zanim powiesz cos tak glupiego. Rece opadaja jak taki idiota wtraca 3 grosze a ma zerowe pojecie.
  • I jeszcze jedno do autora tego artykulu. Widac ze pierwszy raz sie stykasz z tym tematem wiec prosze Cie nie pisz bzdur i przejrzy literature fachowa. Poza tym ten tytul "wez pigulke.." czy zdajesz sobie sprawe ile wyrzeczen, poswiecen, silnej woli, czasu potrzeba by zbudowac choc kilogram suchego miesnia? Przez takich ignorantow jak Ty autorze, ludzie kojarza kazdego cwiczacego na silowni z chemia, zapominajac ile to lat trzeba poswiecic by miec jakikolwiek efekt.
  • eee i tak kiedyś wszystko wsuną robaki na przystawkę :)
  • Wszystko to i tak pic na wodę o skuteczności zbliżonej do placebo. A wiadomo nie od dziś: bez mety nie ma sylwety!
  • taaa i jeszcze jakiś babsztyl dietetyk nie mający pojęcia o diecie sportowców
  • Nie rozumiem dlaczego zdania Pana Michała Wasilewskiego zostały zestawione z wypowiedziami nierzetelnej i niekompetentnej Pani Dietetyk. Po jej wypowiedziach można zauważyć że jej stan wiedzy aktualny był jakieś 20 lat temu. Poza tym pierwszy raz słyszę że człowiek przyswaja 30 g białka dziennie ...
  • Pani dietetyk, wydaje mi się, że kompletnie nie jest zaznajomiona z dietą ludzi intensywnie ćwiczących. Nie wiem skąd wzięła informacje odnośnie przyswajalności białka na poziomie 30g na dzień. Nie od dziś wiadomo, że u sportowców takie zapotrzebowanie jest znacznie większe sięga nawet 1,5-2g na kilogram ciała.
  • ciekawe czy szanowny Pan Przemysław Ciszak był kiedyś na siłowni i widział jak chłopaki ostro trenują, żeby zdobyć choćby gram czystej masy mięśniowej
    gdyby 'zdobycie' mięśni zależało tylko od kreatyny to teraz co drugi wyglądałbym jak Arnold
    ale prawda jest taka Panie Przemysławie, że kreatynę to każdy może kupić, bo choćby takie mono można kupić za 20zł, ale tylko nieliczni mają na tyle charakteru i samozaparcia w sobie, że spełniają marzenia o upragnionej sylwetce
  • Szanowna Pani Dietetyk,

Jak wyobraża sobie Pani dostarczenie w ciągu dnia ponad 200 gram białka o wysokim indeksie biologicznym? O to właśnie chodzi w suplementacji - aby łatwiej było prowadzić kontrolowaną dietę, o świadomie określonym bilansie azotowym i dziennej delcie kalorycznej. Proszę mi wybaczyć, ale nie łatwo mi przez gardło przechodzi suchy twarór czy tuńczyk puszkowany w dużych ilościach. Dzięki odżywkom znacznie łatwiej żyć zdrowo. Argument o "pójściu na łatwiznę" dyskwalifikuje Pani autorytet. Podobnie można powiedzieć o WSZYSTKIM, co wypracowała cywilizacja ludzka.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu NU3Ck