MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Uniwersalna odzież sportowa?
FORUM
Fitness

Uniwersalna odzież sportowa?

 • sneakerhead 21.07.16, 10:37:54

  sneakerhead

  Cześć
  Jestem osobą aktywną uprawiającą multum sportów jednocześnie, jak wiadomo wiele sportów to wiele sprzętu. Do każdego sportu potrzebna jest też inna odzież. Ostatnio natrafiłem jednak na sklepie Pitbull.pl na koszulki Rashguard. Wykonane w technologi jak koszulki termoaktywne jednak skierowane na lato i ciepłe pory roku. Sprawdziłem je już na rowerze, siłowni, rolkach i do biegania. Parę razy prałem i materiał zachowuje swoje właściwości i wygląd. Stąd pytanie czy znacie jeszcze jakiś inny uniwersalny rodzaj odzieży, który będzie miał zastosowanie w kilku dyscyplinach sportu?
 • polecam ci Bikershop w kwestii doboru odzieży sportowej, takiej do kilku dyscyplin. Wiadomo jak biegasz, jeździsz na rowerze lepiej mieć jedno ubranie niż kilkanaście http://www.bikershop.pl/
 • 12.04, 16:10:21

  ~jeremy66

  Ja tez uprawiam sport i często kupuję odzież w sklepie 4F. Zobacz sobie na te kurtki https://4f.com.pl/kurtki_nieocieplane,290,0.html będą fajne akurat teraz na wiosnę, kiedy juz nie trzeba nosić puchowych kurtek, ale jeszcze jest chłodno. Sam mam dużo rzeczy od nich i sa dobre jakościowo.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu tcBHj