FORUM
Zdrowie

trawienie problem

• 15.05, 20:38:34

~mackow123

Panowie co mi może dolegać, nie daję rady strawić pizzy czy kebsa, zaraz boli mnie brzuch, musiałem się przerzucić na sałatki bo po tłustym jedzeniu kiepsko się czuję, czyżby pora odwiedzić lekarza?
  • Poirot12 9.06, 12:26:01

Poirot12

Poradziłbym lekarza. Lepoej się przebać, jeżeli to zawsze taki objaw występuje. Możesz spróbować cholestil max, działa dosyć szybko. U mnie to sporadyczne przypadki i wiążę to raczej z miejscem, z które zamawiam żarcie. Np. mam taką pizzerię, po której pizzy zawsze mam problemy. W innych (mi znanych) tego problemu nie ma, więc ze "szkodliwego" miejsca juz nie zamawiam. Jeżeli to zawsze masz takiej objawy, to w pierwsze kolejności wizyta u lekarza.
  • 14.06, 17:07:48

~evverest

może to coś z drogami żółciowymi? jak u mnie one jakos niedomagały to miałem podobnie, siostra wychodziła za mąż, pełno jedzenia na stole, trochę pojadłem a potem zwijałem się z bólu, taki dzień a tu masakra, podjechalem do apteki całodobowej i babeczka poleciła mi cholestil max, zadziałąło od razu, na poprawinach czułem się dobrze, ale nie przesadzałem z jedzeniem
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu Pgyrc