FORUM
Zdrowie
  • Panowie jak sobie radzicie ze stresem? Odkąd się dowiedziałem że będę ojcem to jestem mega spięty, cieszę się ale wiadomo że wszystko się zmieni, żona oczekuje wsparcia i się stram ale już chyba przewiduję najgorsze rzeczy i nie jestem sobą w pracy tez mam gorszy okres bo ciężko mi się skupić na niej jak sobie poradzić z tym?
  • 10.01, 20:43:55

~herglo

gratulacje i powodzenia :) wiadom ze to duże przeżycie ale nie tylko dla ciebie, twoja kobieta potrzebuje teraz spokooju i wsparcia, kup sobie nervomix control, mi pomagał juz nie raz przy stresie, nie zamuli cie a na pewno bedziez spokojniejszy
  • Campari 18.01, 15:39:03

Campari

Chyba każdego dnia zmagamy się z licznymi przeciwnościami losu. Najpierw osiem godzin w pracy, gdzie szef potrafi dać mocno w kość, później trudny powrót do domu, na który składają się kilometrowe korki i kiepskie warunki drogowe. Później jeszcze żona i dziciaki w domu zawsze czegoś chcą.... Masakra . Po takim dniu wystarczy niewielki katalizator, który sprawi, że nie mamy już siły na nic więcej, a jedyne o czym marzę to rzucić wszystko i wyjechać gdzieś gdzie będzie cisza i spokój. Ale ostatnio koleżanka z pracy poradziła mi kupić nervomix control bo jest bez recepty. Więc od jakiegoś czasu biorę go i powiem że jest ok. Nadaje się świetnie przy codziennych stresujących sytuacjach.
  • 6.02, 22:45:25

~herglo

chyba nie ma osób które by się ze stresem nie zmagały, czasami sobie wspominam jak to fajnie było te kilkanaście lat temu, nie było powodów do zmartwień a jedyne jakie były to ocena na pólrocze albo jakieś kłotnie z dziecwczyną, w porównaniu z tym co ma się teraz na głowie to pikuś
  • A ten nervomix control to i ja biorę, teraz przed świętami ledwo się wyrabiam z pracą i sprzątaniem to jestem ciągle poddenerwowana, w takich sytuacjach biorę te tabletki i jakoś przechodzi,
  • 14.04, 15:39:18

~kajakSz

my z żonką kupiliśmy sobie takie urządzonko http://www.galerialucznik.pl/pl/p/Masazer-do-stop-B-8062/1271 i powiem wam super sprawa, szczególnie po pracy jak się przyjdzie padniętym...
  • 13.07, 15:50:08

~Zingara

Gratulacje! :) Ja mogę poradzić rozmowę z psychologiem. Nie ma sie czego krępować, a dobry specjalista naprawdę potrafi pomóc. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub oklicy, to polecam Ci serdecznie dr Martę Ślebodę
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu SBa2f