MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Siłownia a dieta.
FORUM
Fitness

Siłownia a dieta.

• Rozbójnik 28.02.14, 12:48:51

Rozbójnik

Dopiero co zacząłem chodzić na siłownie. Chcaiłbym jak najszybciej dorobić się do jakieś formy. Czy możecie mi proadzić coś na temat diety? Co jeść , ile jeść i co ile jeść?
  • Po pierwsze musisz sobie obliczyć ile tak naprawdę spalasz kalorii dziennie, jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne, poc zym musisz isę zastanowic co chcesz osiągnąć... bo w zależności czy chcesz przybrać na masie , czy się wyrzeźbić przybierasz inną dietę!!
  • robert_burnejka 28.02.14, 14:14:57

robert_burnejka

no to zacznij od wizuty u lekarza gidze sie dowiesz jaka dieta jest Ci potrzebna oraz to jak sie dostosowac do tego odpowiednio
  • ja uwazam ze kazde cwiczenia polaczone z dieta maja sens istanienia i dzialania trzeba tylk oodpowiednio sie do tego dostosowac i spelnaic wymagania jakie sa nakladane na nasz plan treningowy
  • 30.08.16, 18:44:26

~Lolek899

Najlepiej zwrócić się do trenera. Możesz zapytać kogoś jakiegoś na siłowni :) i nie zapomnij o dobrej suplementacji ;) na http://inwazja-mocy.pl/ mają duży wybór dobrych produktów i przystępne ceny
  • Najlepiej niech to będzie ktos znajomy bo tak to trenerzy mają to w de jak to robisz
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu DfKkk