MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness odżywki na przyrost masy
FORUM
Fitness

odżywki na przyrost masy

• jaka suplementacja diety bedzie najlepsza dla mnie dzieki któej bede chciał przybrac na masie jakies dodatkowe kilogramy? chodzi mi o sam przyrost masy miesniowej a nie masy w postaci tłuszczu
  • pesymistastefan 7.01.14, 11:54:00

pesymistastefan

mysle ze zamiast truc sie jakas chemia w postaci tabletek to lepiej bedize dal ciebie jak sie zaintersujesz tematem diety dzieki ktorej bedziesz mogl przybrac na wadze odpowiednia ilosc kilogramow jaka sobie zalozysz ;) polecam takie roziwaaazani
  • a po co ci odzywki? chcesz sie chemia truc? nie lepiej zdrowo jesc ale wiedziec dokladnei co jeść? jak dobrze przygotujesz swoja diete to sie doskonale rozbudujesz na swoim ciele :)
  • koledzy dobrze mowia, na samym poczatku powienienes zajac sie stworzeniem odpowiedniej optymalnej diety dzieki ktorej zaczniesz nabierac masy, do tego cwiczenia ktore rzezbic beda twoje cialo no i potem dopiero zajac sie jakimis wspomagaczami w postaci odzywek
  • Bogumił22 16.01.14, 13:20:01

Bogumił22

Pamiętam że za moich czasów, jak jeszcze nie wprowadzono gimnazjów, to w liceum mieliśmy dwóch kolesi któ¶zy wpieprzali jakieś dziwne odżywki rpzeznaczone dla zwierząt... owszem rozwaliło ich, ale przy tym tez niesamowicie otłuściło :P
  • Najlepiej zapytać kogoś kto się na tym zna, żebyś sobie nie zaszkodził. Na pewno w sklepach z suplami więcej się dowiesz. Ja kupuje suplementy w Inwazji Mocy w Krakowie, tam znają się na rzeczy i zawsze doradzą. Mają też sklep internetowy, mają duży asortyment
  • 15.02, 20:27:59

~magic24

Nie budujcie masy mięśniowej na chemii i tym syfie.. 100% naturalne odżywki są najlepsze coś w stylu BYE. Mało osób o nich wie bo są rzadko dostępne, ponieważ jedynym dystrybutorem na terenie PL jest https://www.odzywkidlasportowcow.pl/
  • Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie?
    Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką?
    Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić?
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja.
    Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko
    Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl
    który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie
    Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało
    Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl
  • 13.10, 22:59:18

~Romek89

Suplementy to nie znaczy od razu trucie się. Są naturalne suple, jak np. LargoMass, bez chemicznych dodatków, zamienia Ci tkankę tłuszczową w masę mięśniową, a opiera się głównie na l-karnitynie, l-argininie i kofeinie więc nie zaszkodzi :)
  • 31.10, 19:42:27

~Koszyg

LargoMass ma też tribulus odpowiedzialny za podnoszenie poziomu testosteronu i wszystkie ważne witaminy potrzebne do zarówno większej wytrzymałości jak i w procesie regeneracji jak np. magnez czy cynk, btw. nawet nie wiedziałem, a czytałem ostatnio że niedobór cynku może prowadzić do bezpłodności, także warto mieć.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu zRhWe