MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Odżywki białkowe
FORUM
Fitness

Odżywki białkowe

• Zastanawiam się nad zakupieniem odżywek białkowych, typowo w celu zwiększenia masy. Nigdy wcześniej z nich nie korzystałem i zastanawiam się czy możecie jakieś polecić/odradzić?
  • Ja używam Optimum Whey Gold, ale każdy musi dobrać indywidualnie dla siebie. Wszystko zalezy od efektu jaki chcesz osiągnąć i stopnia zaawansowania :) Tutaj mozesz sobie wiecej poczytać: http://supplements-center.com/pl/7-odzywki-bialkowe
  • nie od dziś wiadomo, ze odżywki białkowe znacznie wpływają na przyrost tkanki mięśniowej :) dobrze na nasz organizm wpływają też aminokwasy, które regulują jego prace. Oczywiście zdrowe odżywianie jest konieczne, ale często produkty nie dostarczają nam odpowiedniej ilości składników odżywczych. Ja stosuje teraz kolejną odżywkę wysokobiałkową z Maximumnutrition i widzę efekty.
  • 23.02.16, 09:37:30

~dominool

możecie napisać coś więcej o tych odżywkach, serio widać efekty? zastanawiuam sie
  • ja stosuję 7Nutrition proteon jak gdzieś literówki nie zrobiłem w każdym razie na kup suple zamawiam sobie i jestem bardzo zadowolony, podejrzewam, że bez odżywek jednak takie efekty dobre nie są do osiągnięcia
  • 22.07.16, 15:06:25

~brunon99

Każdy powinien indywidualnie dobrać pod siebie. Ja kupowałem swoją pierwszą odżywkę w Inwazji Mocy w Krakowie, tam mi doradzili, bo nie miałem bladego pojęcia co wybrać. Mają też sklep internetowy
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu Fdk3a