MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy O tym, jak ubierają się faceci, decydują sieciówki. Tylko dlatego jakoś wyglądamy
FORUM
Trendy

O tym, jak ubierają się faceci, decydują sieciówki. Tylko dlatego jakoś wyglądamy

Zobacz komentowany artykuł
  • tylko warchoł nie nosi skarpet do sandałów - koślawe paluchy, zagrzybiczone, brudne od kurzu - piekny widok
  • nie wiem jak reszta ale Reporter jest polski, a nie zagraniczny
  • reserved też jest polską firmą
  • Skąd brak zaufania do kreatorów mody?
    Bo jesteśmy biedni jak myszy kościelne. Stąd właśnie..
  • ~aab napisał(a):
    tylko warchoł nie nosi skarpet do sandałów - koślawe paluchy, zagrzybiczone, brudne od kurzu - piekny widok

... To że ty masz takie stópki to sobie je trzymaj w skarpetach lepiej, ja nie mam takiego problemu na szczęście. Jestem warchołem i chodzę bez :)
  • ~mike256 napisał(a):
    ~aab napisał(a):
    tylko warchoł nie nosi skarpet do sandałów - koślawe paluchy, zagrzybiczone, brudne od kurzu - piekny widok

... To że ty masz takie stópki to sobie je trzymaj w skarpetach lepiej, ja nie mam takiego problemu na szczęście. Jestem warchołem i chodzę bez :)

A malujesz też paznokcie...?
    Podobno styliści teraz tak zalecają...
    No bo jak to wygląda... - "...prawdziwy mężczyzna..." maluje paznokcie i nie nosi skarpet...
  • 22.07.12, 12:31:23

~juszniemoge

Tak się ubiera Polak. A ta się rozbiera Polka: zboktv.xn.pl
  • 23.07.12, 10:10:39

~facet to nie baba

Kolejna próba wmówienia nam mężczyznom, że potrzebujemy czegoś, bez czego naprawdę możemy się obejść :-) Sieciówki są złe? Pewnie dlatego, że kroją większość ciuchowego tortu, a "biedni" projektanci nie mają wystarczającego budżetu na luksusowe gadżety. Oh! Jak mi przykro! ;-)
  • 26.07.12, 13:18:55

~niueshrt9438

Reporter i reserved zagraniczne? ja dziękuję za porady takiego znawcy ...
  • Nie ubierze, tylko włoży.

A i owszem, sweter z sieciówki zbiegł mi się i jestem wściekła. Za to te własnoręcznie robione się rozciągają. Wrrrr.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu FAvka