MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Niepełny wzwód generatorem dołu psychicznego.
FORUM
Zdrowie

Niepełny wzwód generatorem dołu psychicznego.

• Nie wiem jak mam zacząć, bo to krępujacy temat. Od paru miesięcy podczas seksu z żoną mam problem ze wzwodem. Niby wszystko jest jak zawsze, podnieca mnie i wszystko jest super ale czuje, że mój członek nie jest tak sztywny jak powinen. Mam też problemy z dojściem, czasem muszę się sam dostymulować. Żonie niby to nie przeszkadza ale boję się, że jednak nie mówi do końca prawdy. Macie pomysł jak mi pomóc?
  • Pablito_88 2.09.16, 10:07:49

Pablito_88

Też miałem ten problem i moja żona załatwiła ten problem bo ja wstydziłem się iść do lekarza czy apteki. Spróbuj się wspomóc to nic złego. Mnie pomaga Maxon (https://www.znamlek.pl/maxon-active-21035.html) Poczytaj i wypróbuj.
  • Moje problemy z potencją skutecznie uprzykrzyły mi życie... Unikałem seksu i robiłem wszystko aby mieć jak najwięcej wyjazdów służbowych. Wstydziłem się pójść do lekarza, a nawet do apteki... Postanowiłem poszukać pomocy w Internecie. Trafiłem na niezależny ranking preparatów na potencję _http://i-potencja.pl

Dzięki niemu zdecydowałem się na zakup tabletek Eron Plus i to był strzał w 10! Pierwsze efekty zauważyłem już po pierwszej tabletce! Teraz mógłbym nie wychodzić z łóżka:P Już nie mogę się doczekać urlopu :P
  • 35 lat, wysportowany, zdrowo się odżywiam, prowadzę higieniczny tryb życia - nie palę, alkohol piję sporadycznie, wyniki badań mam wręcz idealne, a mimo wszystko mam problemy z erekcją... Moja żona zaczęła podejrzewać mnie o zdradę! Nic dziwnego.. W końcu od paru miesięcy unikałem seksu.. Wstydziłem się o tym rozmawiać. Wizyta u lekarza również nie wchodziła w gre. Musiałem coś z tym zrobić. Moje małżeństwo wisiało na włosku! Zdecydowałem się działać na własną rękę! Na szczęście żyjemy w XXI wieku i mamy Internet! Dzięki niemu trafiłem na ranking preparatów na potencję http://potencia.pl/ i zdecydowałem się na zakup tabletek Eron Plus. To była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu! Eron Plus działa natychmiastowo i daje pełną erekcję! W końcu moje życie intymne zaczęło istnieć, a żona? Jest w siódmym niebie!
  • 15.09.16, 12:49:54

~karol_89

Styl życia - dieta, używki w dużej mierze odpowiada za naszą kondycję seksualną. Odkąd zacząłem uprawiać sport i zdrowiej jeść moje problemy z potencją wyraźnie się zmniejszyły. Oczywiście nie bez znaczenia jest wiek! Po 50 roku życia, dieta i sport nie pomogą. Trzeba jakoś dodatkowo się wspomóc. Dlatego ja biorę tabletki Eron Plus. Dzięki niemu odzyskałem długie i pełne erekcje i czuje się jak rewelacyjnie :) W końcu przestałem unikać seksu, a moja żona jest w pełni usatysfakcjonowana! Można zamówić je tutaj: http://potencia.pl/
  • Super te odpowiedzi, same reklamy :/

Kontynuując wątek, poszedłem do lekarza, zlecił badania krwi. Zalecił zmianę diety i więcej sportu. Nie chce brać żadnych leków, bo leki to już ciężka maszyneria, i nie są obojętne dla zdrowia, bo uszkadzają wątrobę i nerki. Jak będzie trzeba to pomyślę nad jakimś dobrym i naturalnym preparatem.

Pozdrawiam,
    Marek

• marek78 napisał(a):

Super te odpowiedzi, same reklamy :/

Kontynuując wątek, poszedłem do lekarza, zlecił badania krwi. Zalecił zmianę diety i więcej sportu. Nie chce brać żadnych leków, bo leki to już ciężka maszyneria, i nie są obojętne dla zdrowia, bo uszkadzają wątrobę i nerki. Jak będzie trzeba to pomyślę nad jakimś dobrym i naturalnym preparatem.

Pozdrawiam,
    Marek

Zdrowy styl życia ma ogromny wpływ na potencje. Skąd to wiem? Z własnego doświadczenia. Kiedy ważyłem 110 kg nie miałem ochoty na seks, a moje erekcje pozostawiały wiele do życzenia... Trwały może 30 sekund. Tragedia. Postanowiłem zrzucić wagę i wspomóc moją sprawność seksualną. Odkąd ważę 85 kg i biorę tabletki Eron Plus moje życie zmieniło się o 360 stp! Czuje się rewelacyjnie, a moje erekcje są długie i satysfakcjonujące. Oprócz tego, mój penis jest jakby większy? Tabletki kupiłem za pośrednictwem strony http://potencia.pl/ . Jest to ranking suplementów diety na potencję. Polecam zajrzeć :)
  • Jakiś czas temu pisałem, że mam problemy ze wzwodem i silną erekcją. Byłem u lekarza ponownie, morfologia w normie, biochemia też, z hormonami to samo, tylko cholesterol lekko podwyższony . Podpowiedział, że jeśli nie chce się faszerować lekami, to żebym zaczął od jakiegoś dobrego i naturalnego suplementu. Szukałem trochę i znalazłem, biorę od paru dni. Nie chce na razie pisać nazwy, bo wyjdzie, że reklamuję ale jak się sprawdzi to niedługo napiszę o moich doświadczeniach.

Trzymajcie kciuki !
  • Dobrze,ze się ostatecznie zdecydowałeś chociaż sam nie wiiem czy koniecznie musiałeś iść. Na początku nie ma co wydawać kasy a po prostu spróbować sobie czegoś co jest bez recepty. Jak widzisz nawet na tym forum to wielu gości pisze o środkach na erekcję. Ze swojejs trony proponuje nie te viagro podobne ale te, które bierze się codziennie i które dają stały efekt. Na przykład potency therapy.
  • 6.12.16, 06:39:15

~grosik37

U mnie jest podobnie, w sensie nie pożycie leży bo erekcji brak lub jest słaba. Nic jeszcze z tym nie robiłem, no ale problem jest i to spory.
    Ile kosztuje te środki które wymieniliście... Mam na myśli chociażby potency therapy. Zastanawiałem się też czy nie lepiej, wygodniej korzystać z środków działających jednorazowo, a nie tak, że cały czas trzeba je brać?
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu LFPbi