MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy modne buty na zimę.
FORUM
Trendy

modne buty na zimę.

• Wiem że na razie jest strasznei cieþlo, ale chciałbym kupić sobie jakieś buty na zimę, w których będzie mi ciepło, a w dodatku będą modne no i nei rozwalą mi się po mieisącu użytkowania... jaką markę możecie mi polecić?
  • Ja neistety już nie wierzę w markowe buty, zawsz estaram się zakupić buty zimowe które są do 200 złotych, zawsze mam świadomośc że i tak pewnie się rozwalą za jakiś meisiąc...
  • ja polecam buty firmy sorel to takie sniegowce, guma oraz skora, sa rewelacyjne, maja tez wewnatrz taka gabke cos a'la skarpeta ktora jest bardzo ciepla, mozna ja wyciagac i prac.
  • rajdowiec_wrc 10.01.14, 13:34:06

rajdowiec_wrc

zimy to raczej w tym roku nei bedize wiec nei wiem czy jest sens abys kupowal takie buty bo mzoesz sie przejechac i niepotrzebnie pieniadze na nie wydac :) takie moje zdanie jest
  • ten_co_nie_jedono_widzial 13.01.14, 12:39:27

ten_co_nie_jedo…

a od kiedy to faceci kupuja takie buty ?? no prosze was... moim zdaniem to przesada cos takiego kupowac, kup poprostu takie ktore beda wygodne i na dlugi okres czasu beda ci dobrze sluzyly
  • hatersgonahate 14.01.14, 09:25:11

hatersgonahate

ja kupilem pare lat temu glany i do tej pory je nosze bo sa to buty nei zniszczalne i mozna naprawde bardzo dluigo w nich chodzic i miec pewnosc ze sie nie rozpadna w zaden sposob :)
  • 25.01.14, 22:31:20

~Krzysiowys

Ja stawiam zawsze na Badure. Kupiłem w tym roku na wyprzedaży. Mają całkiem niezłe przeceny i do tego krawacik z http://krawaty.info/krawaty.html - czekam aż przyjdzie;).
  • 2.08.16, 12:41:50

~Kryspinnn

Mi tutaj http://szafapelnaciuchow.pl w tamtym roku udało się kupić skórzane buty z Lasockiego, za 50 zł ! Przechodziłem sezon i nadal są w super stanie.
  • 9.10.16, 07:48:04

~Mormotel

teraz zima u nas już nie taka straszna i zeszły sezon cały praktycznie w adidasach przechodziłem bo nie było sensu grubszych butów wyciągać więc mam nadzieję, że i w tym roku się uda z resztą takich bardziej zimowych modeli też jest sporo, warto sobie przejrzeć co akurat w eleven-store bo wydaje mi się, że ze sklepów w sieci u nich wybór najlepszy i ja tam sobie właśnie buty zamawiam
  • Cześć.
    Modne, wygodne to tylko Salomony.
    Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu QPujb