MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Mezoterapia bezigłowa receptą na problem z łysieniem
FORUM
Zdrowie

Mezoterapia bezigłowa receptą na problem z łysieniem

Zobacz komentowany artykuł
  • 20.02.14, 23:28:01

~Marzena35

Mi niestety przytrafiła się ta paskudna forma wypadania włosów, jaką jest łysienie plackowate. Opisana w artykule metoda wygląda ciekawie, tyle że jest bardzo droga i boję się, że ma skuteczność podobną do biorezonansu (próbowałam w ten sposób rzucać palenie i nie poszło po mojej myśli). Od jakiegoś miesiąca korzystam z Crexepilu (http://www.realbeauty.pl/1001-crexepil-deluxe-classic-lotion-3-4-2.html)i muszę powiedzieć, że efekty są bardzo obiecujące, choć na ostateczne rozwiązanie problemu - oby miało to miejsce - na pewno będę musiała jeszcze trochę poczekać.
  • Witam,
    Jestem stylista fryzur ,sam mam problem z lysieniem
    -prubowalem od Nioxin do mezoterapii
    mialem zrobionych 10 zabiegow i dupa nie widze zmian,posiadam microcamere w moim studio gdzie moge sprawdzic czy odrastaja wlosy -niestety tak samo
    mezoterapiaHL moze pomodz jedynie aby nastepne nie wypadaly a nie ze nowe wyrosna
  • Warto też spróbować kosmetyka z http://drhair.pl/ do zagęszczania włosów. Dzięki nanoncząsteczką znajdującym się w preparacie, po dotknięciu z naszym włosem, ten staje się zdecydowanie bardziej puszysty -zwiększa się od razu objętość włosów. Na stronce mają fajny film jak to dokładnie działa, warto zobaczyć. Kolory mają różne, ja bez problemu dopasowałem idealny dla siebie. Efekt utrzymuje się naprawdę długo, cały dzień spokojnie można tak przechodzić.
  • Ja jak zauważyłem, że włosy zaczynają mi bardziej wypadać to zacząłem stosować jakieś kapsułki na wzmocnienie etc, ale jak zakola się powiększyły to zacząłem na zmianę stosować wcierki z oleju z wiesiołka i preparator Vichy. Słyszałem, że ta mezoterapia bezigłowa wspomaga działanie takich kosmetyków, bo dzięki niej preparat wchłania się głębiej w skórę głowy. Na http://importmania.pl/ , widziałem urządzenia, którymi w domu można taki zabieg wykonać. Chyba wolałbym to niż wizyty u kosmetyczki ;) Czy ktoś z Was posiadał taki sprzęt. wie jakie efekty on daje? Czy są porównywalne do wizyt w salonie? Cena nie jest wygórowana, a jeśli miałoby to pomóc mojej głowie, to może warto byłoby wypróbować..
  • 27.11.16, 11:48:50

~Henryk34

Warto również podpytać w profesjonalnym gabinecie, na przykład Dermedika. Jestem pewien, że specjaliści polecą Ci jakieś konkretny zabieg na twój problem. Wiem też, że w Dermedice wykonują mezoterapię, więc jak najbardziej możesz się do nich udać.
  • 22.02, 10:15:30

~Yanupolkiwcz

Mnie zona kupiła świetne plastry przeciw wypadaniu włosów z dermastic, które przykleja sie w okolicy włosów na noc. Może to być skroń, czy czoło. W nocy plaster uwalnia substancje aktywne, które wzmacniają włosy. Zauważyłem, że rzeczywiście mniej ich wypada, a włosy rzeczywiście się wzmocniły. Używam też szamponu i serum do włosów z tej samej serii.
  • też znam te plastry. wujek stosował i wiem że chwalił. po pierwsze bo mu pomogły, a po drugie dlatego ze tak łatwo się to stosowało. a dziwiłam się wtedy gdzie on to znalazł, ale jednak widze że są popularne :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 5qfng