MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!
FORUM
Zdrowie

Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!

Zobacz komentowany artykuł
 • 17.06.12, 12:22:48

  ~twoja prostata świadczy o twojej hm, partnerce.

  Amerykę odkryto. To oczywiste,że facet ma dwie głowy a zasilania krwią starcza dla jednej.
 • nie zaprzeczę, że sam nie raz w swoim życiu myślałem penisem.. Od jakiegoś czasu staram się coraz bardziej jedna myśleć głową i nie stawiać kobiecej waginy na piedestale ale na początku nie było to łatwe. Cóż taka nasza natury i nie będę z uporem maniaka zaprzeczał...
  A co do artykułu to w 100% się zgadzam, że najwięcej szkody (szczególnie wśród młodych nie doświadczonych chłopaków) robią debilizujące media!
 • Włodzimierz00 18.06.12, 14:04:49

  Włodzimierz00

  Hahahah...bardzo dobry tekst!!
 • mrowienie w żuchwie kiedyś miałem i zastanaiwałem się od czego to mi się zrobiło, no to już wiem, dobrze, ze na tym się skońćzyło!
 • 30.07.12, 19:45:45

  ~Henryk w

  Bardzo dziwne ze jakby niby poważny osoba jako dr Andrzej Depko, się wypowiada, ze :
  Guaranę, muir Luama,(nie istnieje taka nazwa, może chodziło o Muira puama)Te środki właściwie nie mają żadnej wartości. One nie mają żadnych badań klinicznych potwierdzających ich skuteczność! - wyjaśnia dr Andrzej Depko. - Ich działanie nie różni się od łykania witaminy C. To placebo!
  ---- Ta opinia męko powiedziane jest niepoważna, błędna i bezpodstawna. Są na pewno badań klinicznych potwierdzających ich skuteczność! A co do porównanie z witaminy C, mogę stwierdzić ze ten dr przesadza. Dziwne ze braku kompetencji mu nie przeszkadza pisać publiczne bzdury. Badam i używam guarane, Muira puamie od kilka lat wiec wiem dobrze co pisze. szczególne polecam muira-puama jest naturalna nieszkodliwa naprawdę działająca alternatywa wiagry.
 • Przy okazji słyszeliście coś o nowym leku na impotencje? Podobno wprowadzają jakis kolejny mega preparat, słyszeliście coś?
 • TAK TAK ten lek to Puchacz: http://www.urslab.pl/puchacz/
 • 13.11.13, 12:44:53

  ~KrzysiekWasilewski

  Branie leków na potencję jest jak najbardziej wskazane, oczywiście trzeba zachować zasadę "złotego środka" i nie przesadzać z ilością, najlepiej stosować sie do zaleceń specjalisty, albo działąć zgodnie z ulotką. Proponuje Puchacz Gold:http://urslab.pl/puchacz/dzialanie.html
 • Problem z potencją dotyka coraz więcej mężczyzn, można powiedzieć iż jest to problem społeczny. Również jestem impotentem i musiałem poświęcić wiele czasu i pieniędzy, aby mój problem minął. Na pewno nie pomogą żadne suplementy, w moim wypadku skutecznym lekiem okazała się Levitra ze strony http://aptekakamagra.pl - do dzisiaj zażywam ten preparat i moje problemy z potencją zniknęły. Polecam innym, szczególnie osobom z nadciśnieniem lub po operacji prostaty.
 • 22.04.14, 06:41:52

  ~s_Rafal_

  Leczenie impotencji lekami czy innymi cudami jest moim zdaniem igraniem z ogniem. Co z tego, że chwilę podziała, z czasem organizm się uodporni, wątroba wymęczy, a jakie będą efekty uboczne nikt nie wie. Jeśli Twoje ciało jest zdrowe, to możesz liczyć na mnóstwo energii i porządne erekcje. Wyjątek to problemy w głowie. Skup się lepiej na ruchu, sensownym odżywianiu, śnie i eliminacji ksenoestrogenów z otoczenia. Rezultaty Cię zaskoczą, więcej na ten temat napisali tutaj: http://prawdziwysamiec.pl
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu YcXAj