MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!
FORUM
Zdrowie

Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!

Zobacz komentowany artykuł
 • 20.05.15, 04:15:26

  ~zolnierzyk

  No i proste. Wszystko co chcialem powiedziec-nic dodac nic ujac. Nie mozna chowac glowy w piasek tylko sprawy w swoje rece i do roboty.
 • SylwesterV3 20.05.15, 10:14:16

  SylwesterV3

  zawsze trzeba pamiętać o znalezieniu złotego środka, ale skoro tabletki nie szkodzą to czemu nie skorzystać w pomocy :)
 • 22.05.15, 03:40:18

  ~ciekawypan

  No niby co w tych tabletkach ma szkodzic?Przeciez tam sa same naturalne składniki, które w zaden sposób nie szkodza organizmowi, a wrecz przeciwnie wspomagaja organizm, pdnosza meskie libido i ogolnie sprawnosc seksualna.
 • 23.05.15, 15:32:31

  ~wiarygodny

  Wystarczy poczytac tylko o własciwosciach, byzdyganka ziemnego, l-argininy i zen-szenia i nie bedziecie sie dlugo zastanwiac jak to wplywa i czy wogole jest potrzebne mezczyźnie.
 • 24.05.15, 23:23:50

  ~mlodzieniec50

  No poczytałem i powiem szczerze, ze jestem zaskoczony bo nawet nie wiedziałem o takich skladnikach i o takim ich działaniu. No nie mam na razie klopotów ale jestem juz po 50-tce i moze kupie sobie tak zapobiegawczo.
 • 28.05.15, 15:20:22

  ~pprzezorny

  Zapobiegawczo nie zaszkodzi równiez. wzmocnisz swoj organizmi ewentualnie zapobiegniesz przyszłym problemom bo nie ma co pisac bajek-nastapia na pewno.
 • 2.11.15, 15:45:55

  ~optymista1

  Zapobiegawczo na pewno można. Nic złego się nie stanie, a tak jak kolega mówi problemy nastąpią wcześniej czy poźniej.spokojie mozesz Lykać permen dla wzmocnienia swojej męskości.
 • Ja kupowałem viagrę w potencjasklep24.pl i nie miałem żadnych dziwnych odczuć ani efektów ubocznych. Wszystko było ok a mój stosunek się trochę wydłużył. Czerpałem więcej korzyści i przyjemności. Ale wiadomo jak to leki i tabletki trzeba zachować umiar.
 • 20.12.15, 16:27:38

  ~prywatny11

  ~Kleks43 napisał(a):
  Ja kupowałem viagrę w potencjasklep24.pl i nie miałem żadnych dziwnych odczuć ani efektów ubocznych. Wszystko było ok a mój stosunek się trochę wydłużył. Czerpałem więcej korzyści i przyjemności. Ale wiadomo jak to leki i tabletki trzeba zachować umiar.

  Tu nie chodzi o to czy viagra kupowana przez internet czy w aptece. Jest niebezpieczna i ma mnóstwo skutków ubocznych. Ja wole działac długoterminowo i np łykać permen uzupełniajac niezbedne składniki.
 • W dobrej ilości i zażywane z głową na pewno nie zaszkodzi. Szczególnie jak lek ma certfyikaty bezpieczeństwa jak przykładowo Phallomax dobry na potencje i powiększenie penisa.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu YrvPk