MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!
FORUM
Zdrowie

Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!

Zobacz komentowany artykuł
  • 28.04.15, 13:59:35

~pastuszek-k

Nic sie nie stanie. tak jak kolega pisze nic tam nie jest takiego co mogloby zaszkodzic. Ja lykam chociaz mam problemy z cisnieniem. Zreszta mam zaufanego lekarza,ktory mi go sam polecił.
  • 29.04.15, 15:34:42

~zakrecony

Potwierdzam, nic sie nie stanie1 kolego spokojnie kup i ciesz sie zyciem. nie martw sie, permenu nie mozna przedawkowac a tylko wzmocnisz swoj organizm.
  • no niby jak mozna przedawkowac skoro to jest naturalny srodek z naturalnymi składnikami? Ja łykam juz długo, co prawda teraz juz profilaktycznie i nic mi sie nie dzieje.
  • 3.05.15, 15:18:22

~pasikonik1122

Nie da sie przedawkowac przy normalnym stosowaniu permenu. tam sa składniki potrzebne mezczyznie do normalnego funkcjonowania i osiagania zadowolenia z seksu. Ja łykam codziennie i czuje sie rewelacyjnie.
  • 3.05.15, 22:28:29

~miziadło

Nie wiem jak mozna przedawkowac jesli bierze sie tak jak powinno. podejrzewam, ze nawet jesli czlowiek wziałaby wiecej jednorazowo to zadnych skutków ubocznych nie byłoby.
  • 5.05.15, 23:37:23

~smiesznyyy

Tak jak moj kolega powiedzial-najwyzej dłuzej w łazience posiedzi. nie ma sie co martwic bo naprawde jest to bezpieczny produkt i co najwazniejsze jak dla mnie skuteczny.
  • 9.05.15, 16:08:45

~miziadło

I bezpieczny. spokojnie mozna poczekac na efekty dzialania, ale miec pewnośc ze nic nam sie niestanie. Efekt tez mamay nie na godz dwie, tylko na dlugo. Mozemy permen lykac mimo ze wszystko wrocilo do normy, tak wzmacniajaco i zapobiegawczo.
  • 10.05.15, 15:00:56

~zdziwiony mlody

A to tak mozna? Myslalem, ze jak problemy znikna to trzeba przestac łykac tabletki. Nawet nie wiedziałaem ze mozna sie tak po prostu nadal wzmacniac.
  • 13.05.15, 12:56:27

~jurrras20

~starszy pan1 napisał(a):

Oj wazny chlopie jest bardzo, nawet jesli sie do tego nie przyznajemy to tak jest. Nalezy dbac o siebie i o swoja meskosc. Te suplementy to nie sa glupie pomysly. Zawsze wspomoga i odbuduja co tam brakuje.

Dokładnie . Nasze panie mają cały arsenał, rzekłbym nawet przemysł upiększający i udoskonalający jak np http://luksusportal.pl/pl/zdrowie-i-medycyna/prezentacje/vesuna czy inne tego typu miejsca,w których spędzają całe godziny. Nam zostaje siłka i piguły. Chociażby zwykłe suplementy, ale zawsze lepiej uzupełnić niedobór, niż mieć braki i kiepskie wyniki .
  • 13.05.15, 15:57:53

~starszy60

to sie zgadza, a pomoc partnerki jest niezastapiona. Branie suplementów nie jest złym pomysłem tylko odpowiedzialnym posunieciem. Nasz organizm musi byc w pewnym wieku wspomagany i kropka. Chcemy wiesc szczesliwe zycie reotyczne to nie ma co sie przed tym wzbraniac.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu wfRvj