MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!
FORUM
Zdrowie

Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!

Zobacz komentowany artykuł
  • 7.01.15, 22:59:17

~majorka11

Żen-szeń to oczywiscie podstawa takich preparatów dla mezczyzn. Produktów jest wiele na rynku i mozna sie pogubic. U nas maz za namowa swojego lekarza rodzinnego lyka takie tableteczki z zen-szeniem, buzdygankiem ziemnym i l-arginina. Jest z tego co widze bardzo zadowolony i tak ogólnie widze poprawe nawet w nastroju.
  • grzesiek_987 16.01.15, 11:48:40

grzesiek_987

No nie każdy jest ogierem dlatego warto zobaczyć też:
    http://www.smedyczny.pl/maly-penis-pozycje/
  • 2.02.15, 22:52:35

~monisia1122

Tak poczytalam sobie o tym malo znanym buzdyganku ziemnym i nawet nie wiedziałam ze cos takiego istnieje. kiedys to był bardzo znany afrodyzjak. ciekawe dlaczego nie ma go w innych preparatach dla mezczyzn?
  • 10.02.15, 15:11:09

~gosiaczek44

Tego ci nie powiem dlaczego nie ma go w preparatach dla mezczyzn, tzn jest w permenie. Wogóle jego skład jest na tyle dobrze dobany do potrzeb mezczyzny ze jeszcze nie slyszalam o negatywnej opinii na jego temat.
  • 21.02.15, 22:49:20

~pytalskaa

A czemu maja być negatywne opinie, skoro w skladzie ma takie zkladniki które musza pomoc. Ja znam taki przypadek, że facet bierze permen po to zeby ogolnie wzmocnic swojw meskosc i na przyszlosc chce uniknac klopotów. pomysł dobry bo ma po 40 i niestety hormony powoli szwankowac beda.
  • I ja tez tak robie, bo mam45 lat i juz niedaleko do czasu kiedy bede mogł miec problemy. Bardzo w sumie sie tego boje bo lubie seks i nie chce z niego rezygnowac. A tak to mam pewnosc ze wspomagam swoj organizm i dostarczam mu niezbednych dla meskiego organizmu składnikow.
  • 17.04.15, 15:49:02

~zołnierzyk

To o jakie dokadnie składniki mam swoj organizm uzupelnic? Ja jestem w sumie młodym facetem, ale niestety jakies tam problemy czasami mnie dopadaja, dlatego jestem ciekaw co powinienem zrobic.
  • 18.04.15, 16:07:53

~życzliwy

No własnie uzupełnic organizm w te skladniki których potrzebuje organizm meski do prawidłowego funkcjonowania. Mysle, ze w twoim przypadku to problem tkwi w stresie, w złych nawykach żywieniowych i brakiem sportu. nic jednak nie stoi na przeszkodzie, abys wzmocnil organizm. My rozmawiamy o permenie, który w składzie ma oprócz standardowego zen-szenia, l-arginine i buzdyganek ziemny. spróbuj a moze i tobie tez podpasuje.
  • 20.04.15, 23:06:10

~mlodziutki

Ja to sie boje ze mi cos sie stanie jak zaczne lykac rozne preparary. niby jestem młody ale nie bardzo mam przekonanie do tych tabletek roznych. nic mi sie nie stanie?
  • 27.04.15, 15:45:21

~życzliwy

Po czym ma ci sie cos stac-po premenie? nie żartuj. Czytales skład? Przeciez on ma same naturalne skladniki ktore sa potrzebne facetowi nawet tak mlodemu jak ty. Ja bym na twoim miejscu sie nie zastanawial i niebał tylko ruszył do pateki i zachowywal sie jak facet.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu ikJ3g