MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!
FORUM
Zdrowie

Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!

Zobacz komentowany artykuł
  • 13.11.14, 23:10:41

~boniek47

No trzeba troche poczekac ale naprawde warto bezpiecznie to robic. o ilu ja zawalach slyszalem po np takiej niebieskiej pigulce. Po co to wszystko skorowiadomo ze zawsze trzeba wspomagac sie suplementami bo natura najlepiej wie co nam jest potrzebne.
  • 15.11.14, 21:51:46

~marcinek11

Masz racje kolego. Naturalne srodki sa zawsze bezpieczne. Trzeba umiec czerpac z natury bo ona daje nam wszystko na nasze potrzeby. W permenie jest zen-szen, l-arginina i buzdyganek ziemny. wszystko co nam mezczyznom jest potrzebne.
  • O tak. kiedys nie bylo tylu leków a ludzie nie chorowali i jakos sobie radzili ze wszystkim korzystajac z naturalnych wytworów natury. Dlaczego teraz my nie mamy czerpac zdrowia z madrosci natury?To jest zdecydowanie lepsze niz jakies tam chemicznie otrzymywane leki.
  • No pewnie, ze suplementacja jest o wiele lepsza i zdrowsza. Ale u nas ludzie maja taka mentalnosc ze wola faszerowac sie lekami. Ja od kilku miesiecy przyjmuje permen i jestem bardzo zadowolony, bardziej nizvkolega ktory kombinuje z jakimis tam sprowadzanymi lekami. Ciekawy jestem kiedy stwierdzi ze cos tam szwankuje ze zdrowiem. A ja mam spokoj, zadowolona zone i zdrowy organizm.
  • 20.11.14, 14:51:43

~po_mocnik

Widzę, a raczej czytam, że mądre rzeczy tu prawicie :) Nie ma co sie szprycować tabletami niewiadomego pochodzenia z internetu, które co najwyzej moga nas w zaswiaty posłać. Lepiej działac długofalowo i permen king może nam w tym pomóc. Mi bynajmniej pomaga.
  • To milo ze jestes zadowolony.
    Troche wzmocnienia nie zaszkodzi organizmowi zwłaszcza jesli ma problemy. Ja słyszałem wiele dobrego o tym zen-szeniu i argininie, ze
    poprawia libido, i wogole czlowiek jakis mocniejszy.
  • 19.12.14, 08:14:57

~Marek_4040

Jeszcze teraz w okresie zimowym problemy sie nasilają, przynajmniej u mnie. Samopoczucie mam kiepskie, nie mam motywacji żeby sport uprawiać, roboty dużo, bo zamknać rok trzeba. Ogólnie nie jest dobrze. Zastanawiam się nad tymi lekami permen king, może coś by to pomogło. Do lekarza nie pójdę, bo mnie to krępuje.
  • 25.12.14, 23:04:16

~mężulek

To nie zastanawiaj sie zbyt dlugo bo tylko niepotrzebnie sie stresujesz. idź do najblizszej apteki i kup ten preparat i od razu zacznij go stosowac. Skład jak najbardziej dobrany do potrzeb kazdego mezczyzny a przyjmowanie go nie wiaze sie z żadnym ryzykiem skutków ubocznych.
  • 30.12.14, 23:28:52

~marcelaaa

Masz racje. Nie ma sie nad czym zastanawiac. My z mezem to zrobilismy, a teraz plujemy sobie w brode że kosztowalo nas to tyle stresu niepotrzebnego. ciagle odkladalismy kupienie z ndzieje ze samo przejdzie a tu nie przeszlo. Juz mam nadzieje, że kupiles i lykasz. To byłoby z twojej strony rozsadne podejscie do problemu.
  • 3.01.15, 23:20:27

~mikusia37

Taki niestety okres teraz mamy. Wystarczy spojrzec za okno, a juz czlowiekowi sie nic nie chce i najchetniej poszedlby spac, a tu rok sie zaczal i nalezałoby go rozpoczac z rozmachem. Jasobie kupilam taki preparat z witaminami,a i mezczyżni tez powinni jakos sie wzmacniac. Z tego co mi chłopak mowił to dla mezczyzn dobry jest zen-szen. Tylko co jeszcze? Taksie zastanawiam bo chcialabymmu cos kupic, w koncu to moje kochanie.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu HXiad