MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!
FORUM
Zdrowie

Męskość podkręcona na maksa? Strzeż się, to cię może zabić!

Zobacz komentowany artykuł
  • Kudłaty65 6.08.14, 09:57:20

Kudłaty65

Owszem problemów z potencja można poszukiwać na wielu płaszczyznach i należałoby się zastanowić czy to nie siedzi też w głowie. Problemy psychologiczne w tym przypadku to nie bujda. Jednak kiedy uświadomicie sobie, że ten problem nie ma podłoża psychologicznego, to można wesprzeć się środkami dostępnymi bez recepty, z naturalnym składem. Po co od razu faszerować się Viagrą? Proponuję zacząć działać długofalowo i reuglarnie. Ja od jakiegos czasu biorę Permen i zauważyłam widoczną poprawę. Zawiera żeńszeń, który od dawien dawna stosowany jest w medycynie naturalnej właśnie na poprawę potencji.
  • 20.08.14, 14:37:51

~Doktor Potencja

Ja polecam sklep: DoktorPotencja.com chyba jedyny obecnie ktory sprzedaje oryginalne produkty.
  • Kudłaty65 17.09.14, 14:33:00

Kudłaty65

Ja zacząłem brac permen jak wspomnialem wcześniej, ale niedawno odkryłem, że jest tez permen king - zapewne działa szybciej, bo ma podwójna dawke largininy - a kosztuje praktycznie tyle samo, wiec jakbyscie chcieloi go kupic to polecam od razu kinga :)
  • 12.10.14, 04:20:52

~Dariusz_39

Branie takich leków jest istna głupota! Jak mozna tak niszczyc swoj organizm! Ktos tu juz wspomnial o permenie-idelany srodek. Fakt trzeba troche poczekac ale nie narazamy siebie na konsekwencje utraty zdrowia.
  • Kudłaty65 napisał(a):
    Owszem problemów z potencja można poszukiwać na wielu płaszczyznach i należałoby się zastanowić czy to nie siedzi też w głowie. Problemy psychologiczne w tym przypadku to nie bujda. Jednak kiedy uświadomicie sobie, że ten problem nie ma podłoża psychologicznego, to można wesprzeć się środkami dostępnymi bez recepty, z naturalnym składem. Po co od razu faszerować się Viagrą? Proponuję zacząć działać długofalowo i reuglarnie. Ja od jakiegos czasu biorę Permen i zauważyłam widoczną poprawę. Zawiera żeńszeń, który od dawien dawna stosowany jest w medycynie naturalnej właśnie na poprawę potencji.

Masz racje. Stosowanie permenu king bardzo poprawia jakas zycia seksualnego. Najwazniejsze ze jest bezpieczny i nie ma zadnych skutków ubocznych.
  • 15.10.14, 22:38:14

~Dariusz_39

i ma bardzo bezpieczny sklad, a co najwazniejsze wlasciwie dobrany dzieki czemu dostarcza takich zwiazkow które w naturalny sposob wpływaja pozytywnie na seksualnosc meska.
  • W sumie nie ma w nim nic co byloby niebezpieczne dla zdrowia. Ja biore go od tygodnia i na efekty jeszcze za wczesnie ale jestem dobrej mysli tym bardziej ze mojemu bratu pomogl. Myslal juz ze zona zamknie mu drzwi przed nosem ale teraz sa dalej razem. Nawet nie wiecie jaki seks jest wazny w zyciu i dlatego warto wspomagac swoja meskosc dopoki sie da;-)
  • 1.11.14, 22:07:51

~starszy pan1

Oj wazny chlopie jest bardzo, nawet jesli sie do tego nie przyznajemy to tak jest. Nalezy dbac o siebie i o swoja meskosc. Te suplementy to nie sa glupie pomysly. Zawsze wspomoga i odbuduja co tam brakuje.
  • ale niestety sa ludzie którzy wola brac leki a nie wczesniej ewentualnie zapobiegac wlasnie suplementacja. Ja akurat tez biore permen i uwazam ze mi pomaga. Postanowilem nadal go brac bo nie chce w przyszlosci wiecej takich problemów.
  • 8.11.14, 04:38:38

~waclaw40

I dobrze robisz, że postawiłes na wspomaganie przez suplementacje. To jest bardzo rozsadne. i o wiele zdrowsze od lekow. znam tez takich ludzi którzy faszeruja sie o zgrozo lekam iz internetu a potem płacza bo zle sie czuja albo im zdrowie szwankuje.Ja też lykam ten preparat od tygodniai czekam na efekty.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 9ajsk