MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Łysienie większym problemem, niż bankructwo!
FORUM
Zdrowie

Łysienie większym problemem, niż bankructwo!

Zobacz komentowany artykuł
  • 31.05.12, 11:22:15

~annonimus

Stres to jedna z głównych przyczyn łysienia Panów. Polecam artykuł http://szamponnaporostwlosow.pl/sposoby-na-lysienie.html
  • Mi włosy zaczęły wypadać jak dali mi nowe obowiązki w pracy...
  • ja tam bym się bardziej jednak przejął bankrutctwem niż łtysieniem, moze jestem dziwny ale tak by właśnie było
  • a dlaczego ludzie się w ogóle tak przejmują łysieniem? ja jestem łysy i mam to gdzieś, jedni łysieją, drudzy nie, jedni są otyli, drudzy nie, tak to działą
  • 12.06.12, 15:22:42

~karny Robbena

Ilu jest takich którzy chcą stracić włosy, pewnie niezbyt wielu. Ja jak tylko zobaczyłem, że z moimi włosami dzieje się coś niefajnego, od razu poszedłem sobie zrobić trichogram w osteomedzie w Krakowie. Na szczęście okazało się, że jeszcze nie ma dramatu, ale co się nastresowałem to moje…
  • 27.03, 16:10:45

~luis456

no raczej nie.. łysienie można powstrzymać i to wcale nie tak cieżko, wystarczą plastreki dermastic. kuzyn stosował i nadal ma włosy (a zaczeło być groźnie;) wiec no.. z bankructwem by sobie mógł tak łątwo nie poradzić :P
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu Lkbrj