MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness LargoMass - jakie są Wasze opinie?
FORUM
Fitness

LargoMass - jakie są Wasze opinie?

• 23.10, 00:19:44

~Kaligula

Już od dwóch miesięcy staram się o zwiększenie masy mięśniowej. Dostałem radę od trenera, aby zastosować suplementację. Ostatnio natknąłem się na LargoMass. Stosował ktoś może? Dodatkowo wprowadziłem dietę bogatą w produkty wysokobiałkowe (tuńczyk, wołowina), 6 posiłków dziennie, węglowodany przed i po treningu. Na treningu tradycyjnie hantle + sztanga.
  • W diecie na masie nie musisz się ograniczać z żarełkiem, dużo białka mają też np. móżdżki, polecam. Co do supla, z tego co widzę ma l-karnitynę, l-argininę, plus kofeina i tribulus jako dodatki, powinno dać radę.
  • 26.10, 12:20:34

~WaldiVivaldi

Najlepsze jest to, że LargoMass to i spalacz, i supl na masę i jeszcze podbija testosteron, a warto też pamiętać że tribulus dodatkowo obniża ciśnienie jak ktoś ma problemy z nadciśnieniem.
  • 26.10, 12:32:03

~Filipoo

Trenuję dopiero 2 lata i od niedawna biorę LargoMass, bo progres miałem słaby, przez co chciałem to wszystko rzucić. Suplementacja jest dobrą formą motywacji, bo jak widzi się efekty, to od razu chęć rośnie. Pozostaje kwestia odpowiedniego doboru. Moim celem jest zbudowanie tkanki mięśniowej, więc ten suplement odpowiednio się nadaje. Najlepsze jest to, że pierwsze efekty były zauważalne już po dwóch dniach. Teoria, że 100% naturalne składniki przyswajają się znacznie szybciej, jest jak najbardziej słuszna.
  • 27.10, 20:19:24

~Maciek00

Akurat ten suplement to jeden z najlepszych dostępnych na rynku, a trochę już ich przetestowałem. Wygrywa przede wszystkim tym, że jest naturalny. Ale nie wiem czy można to traktować jako motywacja do treningów, ja to traktuje bardziej jako pomoc.
  • 29.10, 20:54:40

~Kaligula

Możecie mi powiedzieć czy dostanę go w jakimś stacjonarnym sklepie, czy raczej zamówić bezpośrednio od producenta? Zastanawiam się także, czy kofeina zredukuje poziom tkanki tłuszczowej?
  • 1.11, 23:21:08

~zutekzx

Zamawiaj bezpośrednio od producenta. Ja tak robiłem. Stąd zamawiałem http://www.largomass.pl/. I tak, kofeina zredukuje poziom tkanki tłuszczowej.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu tMRMi