MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy Jakiej marki ciuchy kupujecie?
FORUM
Trendy

Jakiej marki ciuchy kupujecie?

• Prawny 88 9.08.13, 12:56:30

Prawny 88

Ostatnio się zastanawiałem która marka produkująca ciuchy dla facetów , ma największą popularność... z jakiej firmy najszczęściej kupujecie swoje rzeczy? Czy macie jakąś ulubioną markę?
  • Żelipapą 9.08.13, 13:21:04

Żelipapą

Mi najczęściej zdarza się zaglądać do Zary, mają tam świetne ciuchy dla facetów , a w dodatku bardzo często sa naprawde świetne wyprzedaże, dzięki czemu zawsze znajdziemy coś dla siebie... za rozsądną cenę.
  • ja nie zwracam uwagi na marke, nie przywiazuje zadnej wagi do tego jakiej firmy mam koszulke cyz spodnie, ma byc ladna i mi sie podobac, a czy jest to adidas, czy nike czy jakies inne niemaja dlamnie zadnego znaczenia
  • ja nie kupuje markowych ciuchow bo nie mam na nich pieniedzy a moge dokladnie takie same ciuchy kupic bez naszywki nike czy adidasa ponad 80% taniej w nie oryginalnym sklpie
  • 19.08.13, 10:02:38

~AdrianA.

Mi starcza h&m i levis
  • 2.08.16, 12:45:01

~PiotreKtu

Jeżeli chodzi o spodnie to tylko marka wrangler. Tutaj http://szafapelnaciuchow.pl/ już dwa razy udało mi się kupić wranglery po taniości. Mam klasyczny rozmiar, więc łatwo mam coś na siebie dopasować.
  • 27.10.16, 14:10:00

~Ombre_Clothing

a my polecamy markę Ombre Clothing ;)
    Co prawda właśnie sami się polecamy, ale o dobrych rzeczach warto mówić ;)
    A proponujemy fajną modę męską, porządnej jakości, bez musu wydawania połowy wypłaty aby się ubrać. Tu jesteśmy --> www.j.mp/Ombre__PL
    Ale najlepiej jeżeli ocenicie nas sami ;)
  • ostatnio nie mam czasu chodzić po sklepach i szperam trochę po internecie. Znalazłem ciekawą stronkę alitopbrand.pl. Zamówiłem sobie tam już kurtkę i czekam na przesyłkę.
  • 9.11.16, 21:12:25

~mikuś_123

Ja kupuję w black-town.pl jest to skateshop, mają świetny wybór. Ostatnio w moje ręce wpadła bomberka. Fajny sklepik i nie trzeba ruszać się z domu.
  • ja z ciuchami to jednak najlepiej się w tym sportowym wydaniu czuję więc na te marki zwracam uwagę żeby wszystko było wysokiej jakości i dobrze wyglądało :) z 4f.com.pl/ teraz najchętniej rzeczy wybieram bo faktycznie dorównali do naprawdę światowego poziomu a cenowo jednak wciąż trzymają się naszych polskich realiów
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu rgRde