MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Jaka dieta najlepsza na siłownię?
FORUM
Fitness

Jaka dieta najlepsza na siłownię?

• Z tego co udało mi się dowiedzieć z poradników, dotyczących trenowania na siłowni, to dieta jest rzeczą najważniejszą... czy są jakieś gotowe diety dla osób chcący mieć jakieś wyniki na siłowni? Czy możecie mi coś polecić?
  • Prawny 88 12.11.13, 13:45:05

Prawny 88

W zasadzie to dietę musisz sobie ułożyć sam, albo musi się tym zająć osoba która się zna... dużo czynników wpływa na to co musisz jeść... Twoja masa, ile spalasz kalorii, ile razy trenujesz itp.
  • swiezakadam 13.11.13, 13:13:35

swiezakadam

diete powinienes miec przepuisana przez dietetyka specialnei pods swoj organizm w ktorym dopiero bedizesz mial pewnosc ze wszystko jest okej i bedziesz mogl odpowiednio budowac swoja tkanke miesniowa
  • miszczunio 14.11.13, 12:23:43

miszczunio

taka ktora bedize powodowala rozrost miesnni i calej tkanki miesniowej an ie taka ktora bedize dzialala na twoj brzucjh i tkanke tlszczowa. skonsultuj swoja deite najpierw z deiteykiem przed zaczeciem jakichkolwiek cwiczen
  • 3.09.16, 20:59:06

~TomaszKaliszak

Najlepsza to jest dieta od dietetyka. Ja się już o tym przekonałem! Jestem na diecie z Lenacor. Zaplanowali mi odpowiednią dietę pod siłkę. Teraz pakuje, jem zdrowo i mam nadzieję, że za jakiś czas będę wyglądał jak młody bóg :D
  • emilchielewski 9.09.16, 12:19:16

emilchielewski

Dietetyk dietetykiem, ale jest kilka sprawdzonych metod na zwiększenie efektów, wystarczy wiedzieć co jeść przed i po treningu
    http://menmagazine.pl/dbaj-o-siebie-menmagazine/facetikuchnia/co-jesc-przed-treningiem/
  • 27.10.16, 20:24:50

~leszkowski

dietetyk dietetykiem, efekty efektami, ale nie zapominajcie o suplementacji, najlepiej naturalne. Jest to bardzo ważna część każdej diety. Ja kupuję naturalne suplementy na hepatica.pl i jestem bardzo zadowolony :)
  • 23.07, 18:10:06

~OE_Big-Active

W dbaniu o sylwetkę najważniejszy jest ruch, warto jednak wzmocnić efekt stosując naturalną suplementację. Jako takie wsparcie polecam Big-Active Active Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii.

Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty funkcjonalnej w wariancie odpowiednim dla Ciebie. :)

Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
  • 19.08, 12:14:29

~emte29

Warto wspomóc organizm olejkiem cbd https://www.cbdworld.pl/pl/i/Dzialanie-CBD/25 Jest to w pełni bezpieczny, naturalny produkt.
  • 23.09, 13:46:05

~zettta

~emte29 napisał(a):

Warto wspomóc organizm olejkiem cbd https://www.cbdworld.pl/pl/i/Dzialanie-CBD/25 Jest to w pełni bezpieczny, naturalny produkt.

Z tego co czytam to ten olejek chroni przed cukrzycą. Ciekawy produkt.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu sWNYf