MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Jak zrzucić brzuch - twoje postanowienie noworoczne
FORUM
Fitness

Jak zrzucić brzuch - twoje postanowienie noworoczne

Zobacz komentowany artykuł
  • dno
  • dominik73 2.03.12, 10:43:49

dominik73

mleczne kontakty owocowe? nie sądziłem, że to jest dobre dla diety, wydawało mi się ze raczej maksymalnie kaloryczne? mleko chyba średnie jest, nie tak?
  • kazimierz68 8.03.12, 14:52:56

kazimierz68

u mnie to raczej postanowienia przedwiosenne niż noworoczne, ale i tak pewnie nic z tego nie wyjdzie jak to zazwyczaj bywa, na postanowieniach się kończy
  • 24.03.12, 23:59:15

~chujciwcycki

a ja byłem chudy, postanowiłem przybrać na masie i przybrałem, biceps klata itd powiększyły się znacznie. No ale brzuch mi się też powiększył dlatego zamierzam go katować aby laski sikały na sam widok, yeeeea ;D
  • 6.04.12, 17:03:48

~nnnnnnnnnnnnnnnnn

~chujciwcycki napisał(a):
    a ja byłem chudy, postanowiłem przybrać na masie i przybrałem, biceps klata itd powiększyły się znacznie. No ale brzuch mi się też powiększył dlatego zamierzam go katować aby laski sikały na sam widok, yeeeea ;D

• 24.07.12, 07:35:03

~Tomek N.

troche to nie teges, lepiej to usunac niz wciskac teksty jak w szkole:) uwazam ze plan jest maksymalnie za luzny, po 10-20 powtorzen ? co to rozrzewka czy plan dla kogos kto naprawde nie moze wiecej bo wazy 150 kg, no i tak to jest dobre dla osoby ktora zaczyna cwiczenia a dla kogos kto nie ma nadwagi w granicach 70 kg ten plan bedzie po tygodniu jak rozgrzewka :) sprawdzilem, wiem, zdania nie zmienie :) dziekuje do widzenia
  • 18.12.15, 04:16:16

~Fitnesowiec

Mogłoby się wydawać, że najlepszym sposobem jak zrzucić brzuch jest robienie brzuszków lub 6 weidera. Jednak tłuszczu nie da się spalić miejscowo, czyli tylko z brzucha. Musimy zmniejszyć ogólny poziom tłuszczu w organizmie a spowoduje to również utratę tłuszczu na brzuchu. Więcej na blogu http://fitnesowiec.pl/jak-zrzucic-brzuch/
  • Panowie, z własnego doświadczenia wiem, że sama dieta i ćwiczenia nie wystarczą. Po kontuzji kolana długo próbowałem wrócić do formy i częstszych ćwiczeń no iii do wyglądu brzucha z przed kontuzji, mój przyjaciel już od jakiegoś czasu zamawiał spalacze tłuszczu na maximumnutrition.pl i mówił, ze widzi różnice, teraz sam przekonany jego pozytywną opinią zacząłem je stosować, aktualnie zażywam CELLUCOR CLK no i powiem Wam,że to świetna opcja, tluszcz nie tylko szybciej sie spala ale i zauwążyłem znaczny przyrost tkanki mięśniowej
  • a ja z kumplami sobie pogrywam w nogę przynajmniej raz w tygodniu i mam i rozrywkę i ruch, może nie za dużo ale zawsze to już nie siedzenie na kanapie a ostatnio sobie lansiarskie buty kupiłem z best-gol to mam jeszcze większą motywacje :D
  • 11.05, 17:38:14

~krzychu65

Panowie jeśli chcecie zrobić super rzeźbę to polecam www.igortreneronline.pl dzięki jego PAKIETOWI DZIK czyli diety, treningowi i suplementacji w ciągu bodajże 2 miesięcy pozbyłem się około 10 kg tłuszczu. Najbardziej zaskakujące jest to, że przy okazji dobudowałem prawie tyle samo masy mięśniowej. Genialne efekty a koszt bardzo niewielki – bo jest tam teraz promocja 50% na wszystkie plany i pakiety. Na stronce można zobaczyć pozostałe przemiany po PAKIECIE DZIK wejdźcie i sami sprawdźcie www.igortreneronline.pl
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 3Vbub