MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Jak szybko wrócić do formy po zimie?
FORUM
Fitness

Jak szybko wrócić do formy po zimie?

Zobacz komentowany artykuł
 • a z czego wynika że po godz 18tej nie można juz nic jeść? jeżeli delikwent kładzie się spać o 23ciej to przez 5 godzin nic nie je, a to jest sprzeczne z zasadą opisaną w artykule jedzenia 6 posiłków dziennie (co ok. 2,5 godz posiłek). proszę nie pisz bredni tym skołowanym ludziom...
 • 18 godzina jest przyjęta orientacyjnie.. przypuszczając, że ludzie chodzą do pracy, szkoły - a sen ma wielkie znaczenie i nie powinno się chodzić późno spać
 • ja postawiłem na basen i efekt już mam jaki chciałem
 • oprócz odpowiedniej diety konieczne są ćwiczenia. Ja chodzę od dłuższego czasu na boks do Akademii Walki i to fajny sposób z jednej strony na spalenie tłuszczu, bo muszę przyznać że dużo trzeba sie naskakać, a z drugiej na wyrzeźbienie mięśni
 • Robert_Jeż 7.04, 10:54:09

  Robert_Jeż

  Ojjj chłopy, najważniejsza jest czysta micha, to 75% sukcesu, reszta to ćwiczenia. Przede wszystkim siłowe, bo cardio to Was zajedzie fizycznie i psychicznie. Cwiczenia siłowe są zbawienne nie tylko przy budowaniu masy mięśniowej, ale także przy redukcji tłuszczyku. Nie można zapominać o odpoczynku, który stanowi kolejny ważny element.
 • moja druga połówka ćwiczy i do tego kupiła sobie herbatki Big-Active Super Slim (koleżanka jej poleciła) no i widać efekty. Zrobił jej się płaski brzuszek i fajne pośladki. :)
 • 16.06, 12:45:20

  ~Mojzesz22

  Najlepiej wziąc się po prostu za aktywnośc fizyczną, ale taką która przynosi trochę radości. Ja na przykład bardzo lubię taniec. Zapisalem się do szkoły royal dance center i chodzę tam na zajęcia street dance.
 • 28.06, 12:01:36

  ~OE_Big-Active

  Ruch to podstawa w dbaniu o sylwetkę, warto jednak wzmocnić efekt stosując naturalną suplementację. Jako takie wsparcie polecam Big-Active Activ Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii.

  Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty funkcjonalnej w odpowiednim wariancie.

  Pozdrawiam,
  Online Ekspert Big-Active
 • 29.06, 21:09:47

  ~dzampbiczdzamp

  W jakich ilościach powinno sie pić takie herbaty Big-Active by móc zobaczyć efekt?
 • 30.06, 11:50:31

  ~OE_Big-Active

  Najlepsze efekty uzyskamy pijąc 3 filiżanki herbaty dziennie.
  Zachęcam do zadawania pytań. :)

  Pozdrawiam,
  Online Ekspert Big-Active
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu 5xKsd