MenStream.pl Forum Styl i forma Fitness Jak szybko wrócić do formy po zimie?
FORUM
Fitness

Jak szybko wrócić do formy po zimie?

Zobacz komentowany artykuł
  • a z czego wynika że po godz 18tej nie można juz nic jeść? jeżeli delikwent kładzie się spać o 23ciej to przez 5 godzin nic nie je, a to jest sprzeczne z zasadą opisaną w artykule jedzenia 6 posiłków dziennie (co ok. 2,5 godz posiłek). proszę nie pisz bredni tym skołowanym ludziom...
  • 18 godzina jest przyjęta orientacyjnie.. przypuszczając, że ludzie chodzą do pracy, szkoły - a sen ma wielkie znaczenie i nie powinno się chodzić późno spać
  • ja postawiłem na basen i efekt już mam jaki chciałem
  • oprócz odpowiedniej diety konieczne są ćwiczenia. Ja chodzę od dłuższego czasu na boks do Akademii Walki i to fajny sposób z jednej strony na spalenie tłuszczu, bo muszę przyznać że dużo trzeba sie naskakać, a z drugiej na wyrzeźbienie mięśni
  • Robert_Jeż 7.04, 10:54:09

Robert_Jeż

Ojjj chłopy, najważniejsza jest czysta micha, to 75% sukcesu, reszta to ćwiczenia. Przede wszystkim siłowe, bo cardio to Was zajedzie fizycznie i psychicznie. Cwiczenia siłowe są zbawienne nie tylko przy budowaniu masy mięśniowej, ale także przy redukcji tłuszczyku. Nie można zapominać o odpoczynku, który stanowi kolejny ważny element.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu eapyb