MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Jak pozbyć się siwych włosów???
FORUM
Zdrowie

Jak pozbyć się siwych włosów???

• Juz nie mogę na siebie patrzeć w lustrze, pomocy :(
  • grzesiek_pac1 4.12.12, 15:55:14

grzesiek_pac1

a dlaczego chcesz się w ogóle ich pozbywać? nie lepiej zaakceptować po prostu ten fakt? a poza tym laksi lubią siwych facetów
  • Próbowałem to zaakceptować, ale nie potrafię. Źle się z tym czuję. :(
  • Mi również nie przeszkadza siwizna u mężczyzn, ale jeśli Ty nie czujesz się z nią komfortowo no to rozumiem farbowanie. Mój szwagier jakiś czas temu zaczął koloryzować włosy. Nie używa farby, a takiego specjalnego szamponu Just For Men (wiem, bo sama pomogłam siostrze wybrać, w końcu szwagier jak to facet bał się sam kupić - mam nadzieję, że okażesz się odważniejszy;). Nie pamiętam już co ile trzeba go aplikować na włosy i ile kosztuje, ale jak chcesz to mogę napisać do siostry i ona podpyta szwagra.
  • mysle, ze nie ma na to rady, trzeba sie z tym pogodzic, facet z siwymi wlosami tez moze dobrze wygladac i byc przystajnym, nie farbuj wlosow bo to bedzie sztucznie wygladac
  • No właśnie ja nie chcę żeby to sztucznie wyglądało, tego najbardziej się boję :( Wiem, że ciężko to zrozumieć, ale jak sam się sobie nie podobam w siwych włosach to jak mam się spodobać kobiecie? :/ Olala, chętnie się dowiem więcej, ale czy Twój szwagier nie wygląda właśnie sztucznie??
  • O dziwo nie, wygląda bardzo dobrze. Dobrałyśmy idealny kolor do jego naturalnych włosów i znajomi nie krzyczą na jego widok "Zibuch, coś Ty ze sobą zrobił?!". ;) Większość w ogóle nie zauważyła dużej zmiany. Dopiero jak szwagier "odstawił" ten szampon na jakiś czas to wtedy zauważyli, że nagle się postrzał haha.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu e5WRc