MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy Jak powinien ubierać się trzydziestolatek
FORUM
Trendy

Jak powinien ubierać się trzydziestolatek

Zobacz komentowany artykuł
  • Rewelacyjne porady! Zmienily moje zycie i teraz juz wiem, w co i jak sie mam ubierac. Dzieki wielkie za praktyczne rady!
  • andrzej.k 27.09.11, 14:22:33

andrzej.k

a niech mi ktoś powie gdzie jeszcze nie sprzedają tych metroseksualnych ciuchów?!
  • Wszystko fajnie...tylko skąd wziąć na to pieniądze?
  • ~Gość 62.28.5.* napisał(a):

Rewelacyjne porady! Zmienily moje zycie i teraz juz wiem, w co i jak sie mam ubierac. Dzieki wielkie za praktyczne rady!

Jeśli styl ubierania zmienia Twoje życie, to gratuluję.
  • venividiw 5.10.11, 11:56:47

venividiw

Witam

Jeśli jesteś prawdziwym facetem, z krwi i kości, dobrze wyglądającym, pewnym siebie, inteligentnym, to zapraszam Cię do udziału w popularnym programie telewizyjnym, żebyś przekonał polskie dziewczyny w studiu, że polscy mężczyźni wcale nie są beznadziejni. Bo one tak uważają i wolą obcokrajowców!

Jeśli chcesz udowodnić, że facet z Polski może mieć klasę, proszę o kontakt na mail j.kwiatkowski(małpa)tvn.pl lub pod numer 503 203 787 (bez sms-ów!).
    Jakikolwiek kontakt ze mną jest całkowicie niezobowiązujący.
  • 25.03.12, 18:19:44

~Łukasz80armagedon

ojej ;0 muszę się pozbyć t-shirtów, i nawet spać będę chodził pod krawatem ;p
  • 25.03.12, 18:20:05

~Łukasz80armagedon

ojej ;0 muszę się pozbyć t-shirtów, i nawet spać będę chodził pod krawatem ;p
  • rapidd napisał(a):
    ~Gość 62.28.5.* napisał(a):

Rewelacyjne porady! Zmienily moje zycie i teraz juz wiem, w co i jak sie mam ubierac. Dzieki wielkie za praktyczne rady!

Jeśli styl ubierania zmienia Twoje życie, to gratuluję.

Koledze chodziło zapewne o to,że artykuł jest krótki i niekonkretny. Jeśli ktoś już pisze taki artykuł to oczekuje konkretów, przykładów, porad,a tu nie ma nic :) bezsensowny i pusty artykuł.
  • ClothingOmbre 23.03.15, 10:31:32

ClothingOmbre

Co to znaczy, że 30 latek powinien ubierać się tak czy siak. Wszystko zależy od osoby, jej sposobu bycia, rodzaju wykonywanej pracy a przede wszystkim gustu i komfortu. Nie każdy świetnie czuje się w mocno oficjalnych stylizacjach. Szukając odpowiednich stylizacji zajrzyjcie na strony polskich marek. Znajdziecie tam nie tylko modne ubrania dla mężczyzn w każdym wieku to jeszcze porównacie ceny ubrań do tych sprzedawanych w sieciówkach czy sklepach stacjonarnych... ;) Polecam zajrzeć na bit.ly/1DUdwuQ. I nie bójmy się eksperymentować z modą, przed nami wiosna i nowy ciepły sezon. Pobawmy się trochę fasonami i kolorami! Bo kiedy jak nie teraz! ;)
  • Te trendy tak szybko się zmieniają że kto by nadążył heh
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu g6Kee