MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy Jak kupić garnitur?
FORUM
Trendy
 • vanthorn.pl
 • tylko dlaczego kupno garnituru jest tak drogie? jeśli chcemy dobrą jakość to blisko tysiąca złotych trzeba wydać, a tańsze są nie do noszenia po prostu!
 • 6.10.13, 00:34:41

  ~dgghbdhtbhtdb

  adaran napisał(a):
  tylko dlaczego kupno garnituru jest tak drogie? jeśli chcemy dobrą jakość to blisko tysiąca złotych trzeba wydać, a tańsze są nie do noszenia po prostu!

  po prostu trzeba wiecej zarabiac zamiast obwiniac sklepy
  ja idekupic w poniedzialek garnitur od TM Lewin - polecam ;)
 • Zawsze można poszukać używanego, prawie nowego ;) Ilu to facetów kupuje garnitur tylko na ślub, a potem totalnie nie ma okazji, żeby go założyć? Wpiszcie sobie na szkot.pl "garnitur" i nazwę interesujących Was firm (polecam Próchnika) i można przeglądać - wyszukiwarka o tyle fajna, że ściąga dane i z allegro, i z gumtree itp., fajna sprawa, może z wersji beta się w coś ciekawego rozwinie.

 • driffer napisał(a):

  Zawsze można poszukać używanego, prawie nowego ;) Ilu to facetów kupuje garnitur tylko na ślub, a potem totalnie nie ma okazji, żeby go założyć? Wpiszcie sobie na http://szkot.pl/ "garnitur" i nazwę interesujących Was firm (polecam Próchnika) i można przeglądać - wyszukiwarka o tyle fajna, że ściąga dane i z allegro, i z gumtree itp., fajna sprawa, może z wersji beta się w coś ciekawego rozwinie.


  Ha niezła opcja, podoba mi się, fajnie, że spięli tyle serwisów w jednym miejscu. A ja wam powiem tak z drugiej strony, że czasem uszycie garniaczka na miarę jest tańsze niż kupienie gotowego, trzeba mieć dobre układy z krawcem.
 • 25.01.14, 22:37:45

  ~Garniturowiec

  Zależy gdzie kupujesz - zapytaj krawcowej to cena może być duuuuużo niższa. Sam zamawiam tak i wychodzi mnie taniej. A kroje salonowe;). Potem eleganckie spineczki ( jak tu http://krawaty.info/spinki.html) i w miasto!
 • 24.08, 21:40:55

  ~Dominikbar

  Dobry porady sa na http://www.toysboard.pl/jak-kupic-garnitur/ Mi bardzo pomogły
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu uTakj