MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie golarka/trymer - chcę zrobić prezent chłopakowi ;)
FORUM
Zdrowie

golarka/trymer - chcę zrobić prezent chłopakowi ;)

 • Cześć! ;)

  Wiem, że to forum jest z założenia dla mężczyzn, ale potrzebuję porady w typowo męskiej sprawie i uznałam, że chyba nikt mi tak nie poradzi, jak właśnie panowie ;)

  A mianowicie: chciałabym kupić mojemu chłopakowi jakieś... urządzenie do pielęgnacji brody.

  Bardzo lubię go w brodzie, jednak on dysponuje tylko maszynką i gdy po kilku tygodniach robi się za długa i niechlujna, musi ją zgolić, a potem zapuszcza od nowa, znów goli, zapuszcza… i tak dalej.
  Ostatnio wspomniał, że gdyby miał golarkę/trymer, to mógłby ją samodzielnie skracać, więc uznałam, że będzie to idealny prezent na święta.

  Czy moglibyście polecić mi coś odpowiedniego do porządkowania, skracania i przycinania brody? Co będzie bardziej odpowiednie: golarka elektryczna czy trymer?

  Słyszałam, że takie urządzenia dobiera się też do rodzaju zarostu, więc jeżeli to Wam w czymś pomoże, to tutaj w grę wchodzi gęsty i dość twardy zarost. Fajnie byłoby też, gdyby cena nie przekroczyła 150 złotych.

  Będę baaardzo wdzięczna za pomoc i jakiekolwiek wskazówki!
 • 27.12.16, 16:00:35

  ~Poznaniaczko

  Ja widziałem takie golarki męskie na stronie wasserman.pl Jest tam taka z trzema okrągłymi głowicami i standardowe golarki bezprzewodowe. Wybierz mu którąś, a na pewno będzie zadowolony :)
 • 20.02, 20:36:24

  ~MichałKK

  Ja też widziałem, że na galerialucznik jest kilka modeli możesz zerknąć. Moja dziewczyna ma od nich kilka rzeczy, a ostatnio kupiliśmy sobie masażer do stóp i sprawdza się ekstra. Możesz zobaczyć, może coś ci się spodoba.
 • 11.03, 17:57:43

  ~karolpo

  nie wiedziałem, że na galerialucznik.pl mogą być takie rzeczy jak golarka a tu proszę. zerknę co mają w ofercie może też coś znajdę ciekawego
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu RECBc