MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie golarka/trymer - chcę zrobić prezent chłopakowi ;)
FORUM
Zdrowie

golarka/trymer - chcę zrobić prezent chłopakowi ;)

• Cześć! ;)

Wiem, że to forum jest z założenia dla mężczyzn, ale potrzebuję porady w typowo męskiej sprawie i uznałam, że chyba nikt mi tak nie poradzi, jak właśnie panowie ;)

A mianowicie: chciałabym kupić mojemu chłopakowi jakieś... urządzenie do pielęgnacji brody.

Bardzo lubię go w brodzie, jednak on dysponuje tylko maszynką i gdy po kilku tygodniach robi się za długa i niechlujna, musi ją zgolić, a potem zapuszcza od nowa, znów goli, zapuszcza… i tak dalej.
    Ostatnio wspomniał, że gdyby miał golarkę/trymer, to mógłby ją samodzielnie skracać, więc uznałam, że będzie to idealny prezent na święta.

Czy moglibyście polecić mi coś odpowiedniego do porządkowania, skracania i przycinania brody? Co będzie bardziej odpowiednie: golarka elektryczna czy trymer?

Słyszałam, że takie urządzenia dobiera się też do rodzaju zarostu, więc jeżeli to Wam w czymś pomoże, to tutaj w grę wchodzi gęsty i dość twardy zarost. Fajnie byłoby też, gdyby cena nie przekroczyła 150 złotych.

Będę baaardzo wdzięczna za pomoc i jakiekolwiek wskazówki!
  • 27.12.16, 16:00:35

~Poznaniaczko

Ja widziałem takie golarki męskie na stronie wasserman.pl Jest tam taka z trzema okrągłymi głowicami i standardowe golarki bezprzewodowe. Wybierz mu którąś, a na pewno będzie zadowolony :)
  • 20.02, 20:36:24

~MichałKK

Ja też widziałem, że na galerialucznik jest kilka modeli możesz zerknąć. Moja dziewczyna ma od nich kilka rzeczy, a ostatnio kupiliśmy sobie masażer do stóp i sprawdza się ekstra. Możesz zobaczyć, może coś ci się spodoba.
  • 11.03, 17:57:43

~karolpo

nie wiedziałem, że na galerialucznik.pl mogą być takie rzeczy jak golarka a tu proszę. zerknę co mają w ofercie może też coś znajdę ciekawego
  • TomeczekBBS 14.09, 13:10:37

TomeczekBBS

Moja żona zawsze używa sprzętów babyliss, więc jak zepsuła mi się golarka to kupiłem od nich beard designer sh510e czy coś takiego. Powiem Ci, że tnie perfekcyjnie. Warto zainwestować. Możesz ją nawet myć pod prysznicem :)
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu mhxWm