MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Forma na lato? Sposoby na skuteczną dietę
FORUM
Zdrowie

Forma na lato? Sposoby na skuteczną dietę

Zobacz komentowany artykuł
  • 28.02, 09:55:50

~Marlena147852

Ja wole mimo wszystko sama szykować sobie posiłki. Można niedrogo i szybko to zrobić. Ja kupiłam sobie wyciskarkę wolnoobrotową kalorik FE2000I i w kilka minut jestem w stanie przygotować sobie zdrowe soki warzywne, które są bardzo pożywne
  • 7.03, 12:52:13

~patrykkos

Ja staram się też robić samemu, ale czasem nie mam na to czasu. Blisko pracy mam fajną włoską knajpkę Trattoria il Successo, tam gdzie Pola Mokotowskie i szczerze mówiąc tam często idę na lunch. Mają dobre jedzenia, więc zawsze jakaś rybka wpadnie, czy sałatka.
  • http://menstream.pl/forma/zdrowie/okulary-przestaja-pomagac-to-moze-byc-zacma,0,2229464.html
  • Piotr Przymus 20.06, 11:47:15

Piotr Przymus

Polecam dietę pudełkową, z powodu braku czasu, szybkiego tempa życia (praca,basen,narzeczona,dodatkowe kursy) mam abonament cateringowy i codziennie mam gotowy, smaczny, szybki posiłek :)
  • 26.06, 10:24:00

~Karol42

Ja posiłki robię sam, a na trawienie mam colon men. Łatwiej mi z nim, bo wcześniej miałam co chwila jakieś zaburzenia a wiadomo, że ten rytm wypróżnień jest jednak ważny.
  • 26.06, 16:27:29

~marcinekwalczak

ja przeważnie dieta pudełkowa, teraz z żonką zamówiliśmy blender na galerialucznik.pl sezon jest więc koktajle wchodzą do menu
  • 26.06, 23:36:41

~OE_Big-Active

Pozwolę sobie dołączyć do dyskusji na bliski mi temat zdrowego odżywiania i dbania o dobrą formę. Na dobry początek warto pożegnać się z podjadaniem pomiędzy posiłkami. Na ograniczenie apetytu polecam herbatę funkcjonalną Big-Active Slim Plus, w której składzie znajdziecie m.in. morwę białą, ekstrakt z owoców opuncji figowej, zieloną herbatę, yerba mate i jagody goji. Oprócz redukcji apetytu ogranicza ona wchłanianie węglowodanów, a w połączeniu ze zbilansowaną dietą i regularną aktywnością fizyczną przyśpiesza spalanie tkanki tłuszczowej.

Zachęcam do zadawania pytań na temat produktów Big-Active. Z przyjemnością o nich opowiem i pomogę w doborze odpowiedniego.

Pozdrawiam,
    Online Ekspert Big-Active
  • 13.07, 15:54:41

~Stevens

Ja dbam o formę w ten sposób, że regularnie chodzę do Akademii Walki na siłownię i na boks. O dietę też oczywiście dbam
  • Też się w końcu wziąłem za siebie, kobieta mi kupiła colon slim, popijam kilka razy dziennie, przez to duzo mniej jem aż się zdzwiłem jak ostatnio udało mi się wcisnąć tylko pól pizzy a zwykle jadłem całą, to już wielki sukces, łatwiej będzie schcudnąć
  • 16.09, 15:41:31

~rogerrs

Kondycję warto od środka wspomóc. Dobre efekty przynosi stosowanie tego olejku http://www.cbdworld.pl/pl/c/Olejki-CBD-3/207
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu iQamh