MenStream.pl Forum Styl i forma Zdrowie Dieta ketogeniczna zniszczy wątrobę i nerki, ale wykorzystuje się ją zarówno w medycynie jak i kulturystyce
FORUM
Zdrowie

Dieta ketogeniczna zniszczy wątrobę i nerki, ale wykorzystuje się ją zarówno w medycynie jak i kulturystyce

Zobacz komentowany artykuł
  • Jeśli ktoś chce przejść na taką dietę, bardzo dobry artykuł na początek!
  • 13.02.15, 16:44:20

~Izialnka

Witam wszystkich, jestem bardzo zadowolona ze w pore zrezygnowałam z tej diety. Na szczęście w porę odnalazłam dobrego dietetyka, który mi polecił alternatywe

http://www.znanylekarz.pl/dietetyk/grudziadz
  • Przestrzegam przed ta dietą. Mi podniszczyła wątrobę.Pojawił się ból z prawej strony brzucha i na szczęście w porę się zorientowałem o co chodzi i zrezygnowałem z tej diety. Teraz leczę się preparatem z fosfolipidami ESSENTIX i po dłuższym czasie stosowania udało się wszystkie szkody naprawić. Więc przestrzegam jeszcze raz.
  • Dieta ketogeniczna wymaga wiele uwagi i wiedzy. A co myślicie o cyklicznej diecie ketogenicznej? http://bonavita.pl/cykliczna-dieta-ketogeniczna-cdk-cz-1-zasady-oraz-zalety-i-wady w niej jest więcej węglowodanów i może trduniejsza w stosowaniu, ale łatwiejsza do wytrzymania na niej :)
  • 16.11.16, 22:00:33

~Ciemnogród

no cóż. Przecież ta dieta jest okropna. Tysiące producentów i wielkie koncerny produkujące "pyszności" z pszenicy i innych węglowodanów kategorycznie ją zabraniają. A Joe Friel się myli.
    Polecam ketotic.org z odnośnikami do badań naukowych z tej dziedziny. Jeszcze raz: nie opinii tylko do badań naukowych.
  • 7.04, 23:15:25

~krytykując debia

Co ty pierdolisz.
    PIszesz ze jogurt zakazany
    a potem że z truskowksami
    debilu
    cukinia ma więcej ęgli niż 0,4 browara
    pajacu
  • 20.05, 16:49:41

~Bloodps

Wypowiadają się ludzie co nie mieli nigdy z nią nic wspólnego, naczytali się czegoś w necie i myślą że wszystko wiedzą to jest dieta dla zaawansowanych, a nie dla pierwszej lepszej osoby bez żadnego pojęcia o tej diecie. Trzeba przestrzegać zasad inaczej sobie tylko zaszkodzisz. tak samo z resztą jest przy innych dietach.
  • 27.07, 16:26:34

~dr Jerzy

Ja i moja żona jesteśmy na keto kilka lat. Wyleczyliśmy się z przewlekłych chorób. Wątroba i nerki super zdrowe. Ten, kto pisze, że ta dieta je niszczy niech poda jakieś źródła naukowe. Nie znajdzie. To zwykłe kłamstwo, które rozpuszczają trolle Wielkiej Farmy, bo dieta keto działa cuda!
  • 30.09, 13:25:19

~Bontus

~krytykując debia napisał(a):
    Co ty pierdolisz.
    PIszesz ze jogurt zakazany
    a potem że z truskowksami
    debilu
    cukinia ma więcej ęgli niż 0,4 browara
    pajacu

Co za cymbał używa takich słów! Nie tylko cymbał ale jeszcze buket na dokładkę.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu RTWqd