MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy czym przycinać zarost
FORUM
Trendy

czym przycinać zarost

• od paru miesięcy noszę dłuższy zarost, jednak sporym problemem jest dla mnie jego przycinanie, wrócenia do gładkij twarzy nie chcę, ale jakoś nie mogę go normanie przyciąć, może to wina trymera, mam jakiś stary który trochę przeleżał w szufladzie i go odkopałem, moze lepiej w coś nowego zainestować?
  • 14.07, 16:14:26

~czarekcezary

Kup sobie beard designer, pozwoli ci dużo prościej zadbać o zarost, rach ciach i bedziez mial wszystko równo przycięte, dla mnie to podstawowy sprzęt, oprócz tego tylko z grzebienia i oliwki korzystam
  • Masz dwie opcje: maszynka lub trymetr, z czego polecam opcję nr 2 w przypadku jeżeli masz faktycznie twardy zarost, wtedy bardzo się on przydaje.

Pozdrawiam Menua.pl
  • 6.08, 17:12:39

~lilek35

patrzcie jakie to pomysłowe http://www.galerialucznik.pl/product-pol-432-Golarka-meska-RSCW1880-zlota-z-zapasowym-nozykiem.html jeszcze się nie spotkałem z takim gadżetem, muszę przyznać, że ciekawe :D
  • TomeczekBBS 14.09, 13:00:07

TomeczekBBS

~czarekcezary napisał(a):

Kup sobie beard designer, pozwoli ci dużo prościej zadbać o zarost, rach ciach i bedziez mial wszystko równo przycięte, dla mnie to podstawowy sprzęt, oprócz tego tylko z grzebienia i oliwki korzystam

Wiem o czym mówisz :) Kawał dobrego sprzętu. Mam od trzech miesięcy i naprawdę nie miałem jeszcze tak dobrej golarki. Na każdej długości tnie perfekcyjnie.
  • 18.10, 17:44:21

~ceregielo

Ja na codzień używam męskiej golarki. Nie lubię zarostu, albo po prostu mi on nie pasuje. Kupiłem sobie golarkę w sklepie galeria łucznik. Nie byla droga w porównaniu z innym sprzętem, a to dobra polska firma.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 66Q7g