MenStream.pl Forum Styl i forma Trendy Czy nasiona marihuany sa naprawdę u nas legalne?
FORUM
Trendy

Czy nasiona marihuany sa naprawdę u nas legalne?

• 24.01, 22:53:46

~Malibus

Prosta sprawa. Czy nasiona sa serio w naszym kraju legalne i wszystkie sklepy, które je sprzedają to sklepy działające legalnie i naprawdę nikt się nikogo o nic nie czepia? jak to działa? Bo nie czaję
  • 25.01, 14:21:00

~Antenes

Tak, nasiona jak najbardziej są legalne, bo thc w nich nie ma. To jest ta różnica ;) Wiec wszystkie sklepy z tego rodzaju towarami, ganja farmer i inne, działają legalnie i nie ma tu żadnych problemów. Oczywiście sa one sprzedawane jako kolekcjonerskie, ale to juz pewnie wiesz jak to działa
  • 31.01, 22:48:53

~Adamczus

a co, chcesz sobie kupic? Bo jesli tak - to luz. Tylko poczytaj sobie o "bezpiecznym kupowaniu" ;) bo to, ze sklepy sa legalne, a są, nie znaczy, ze nie jest to podejrzane. Wiec trzeba sobie wybrac dobry sklep. Antenes, Ty ten wspominany polecasz czy tak, o, wspomniałeś?
  • 7.02, 22:40:54

~Antenes

ja Cie tu do niczego zachęcał nie będę, hehe :P Chcesz, to sobie sprawdź ;p Ale widze, że jak ktoś już pisze o bezpiecznym kupowaniu to chyba siedzi w tym temacie ;p
  • 20.02, 20:23:05

~bonifacy32

Pewnie, że są legalne bo nie ma w nich żadnych substancji zabronionych. Większość dietetyków wręcz zaleca stosowanie takich nasion w codziennej diecie bo to doskonałe źródło białka. Wiem, że brzmi bajecznie ale taka prawda a kto nie wierzy jest niedoinformowany. Co do sklepów to ganja farmer jest w ścisłej czołówce- pakują tak, że nic nie wzbudzi podejrzeń i wszystko mają legalnie dopracowane ale tutaj trzeba naprawdę uważać. Na niektórych sklepach można się srogo przejechać
  • Działą to bardzo prosto. Tak jak tutaj większość napisała- nasiona są całkowicie legalne a jeżeli masz wątpliwości to popatrz do ustawy :) Ważne jest jednak aby wybrać sklep któremu można ufać. Ja korzystam z https://nasionamari.pl ze względu właśnie na zaufanie oraz bardzo dobrą jakość nasion )
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu pewgc