FORUM
Trendy

buty sportowe

• 9.10.16, 00:00:45

~Tomtom35

Jakie buty sportowe są Waszym zdaniem najlepsze? Chodzi mi bardziej o takie codzienne modele nie do jakiejś konkretnej dyscypliny ale zależy mi żeby były solidne i faktycznie mega wygodne, no wiadomo jak będą dobrze wyglądać to też się nie obrażę :P
  • wiesz co dla mnie hitem jednak pozostają new balance i jeszcze nie zdarzył mi się słabszy egzemplarz a parę par już mam, tylko radziłby w sieci szukać bo stacjonarnie jednak i wybór okrojony i ceny często nie te, w eleven-store bardzo spoko wybór mają, do tego przesyłka szybka więc ja na nich przy takich obuwniczych zakupach stawiam
  • 12.10.16, 18:27:44

~miszczu76

Obczaj sobie markę Columbia. Mają świetne modele i jakość też najlepsza.

• ~miszczu76 napisał(a):

Obczaj sobie markę Columbia. Mają świetne modele i jakość też najlepsza.

Ja również polecam tego producenta. Mam dwie pary i sprawdzają się genialnie w każdych warunkach. Trzeba tylko pamiętać żeby o dobre obuwie dobrze dbać, a posłuży nam lata :)
  • 17.10.16, 17:05:52

~miszczu76

A jakie modele masz?
  • 18.10.16, 18:59:05

~zdzisekk

Columbia nie jest zła jednak są trochę drogie. Podobne lecz tańsze są buty Protektor
  • Cześć.
    Columbia są ok ale wole Salomony- wygodniejsze i z lepszym Design.
    Pozdrawiam.

• ~miszczu76 napisał(a):

A jakie modele masz?

www.militaria.pl/columbia_sportswear/buty_columbia_peakfreak_nomad_chukka_black_bm3926_010_p76456.xml jeden model taki, a drugie to Peakfreak Nomad Black. Bardzo wygodne i warte swojej ceny.

~zdzisekk napisał(a):

Columbia nie jest zła jednak są trochę drogie. Podobne lecz tańsze są buty Protektor

Nie są dużo tańsze, ale owszem jest to równie dobra propozycja zamienna dla columbianow
  • 21.11.16, 12:12:38

~Karollok

ja lubię teraz najbardziej chyba te z mcarthura, takie mam dokładnie https://www.sklepkamil.pl/buty-sportowe-mcarthur-c16-m-cl-18-nv i za takie pieniądze (bo niewiele ponad stówkę) to super się sprawdzają, co prawda wiadomo, że na zimę to jednak idą w odstawę i raczej postawię na cięższe buty ale to własnie w tym sklepie kamil teraz też znalazłem super trapery i już są do mnie w drodze
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 9Yuzk