FORUM
Trendy
  • Panowie co polecacie do domowego użytku? W tym roku czeka mnie sporo imprez rodzinnych, kilka wesel i to takich dojazdowych, wiadomo że chociaż toast by wypadało wznieść ale też myślę że przed samym powrotem przydao by się sprawdzić bo różnie to na weselu może być, w jednorazówki nie chcę się bawić
  • Poirot12 9.06, 11:33:42

Poirot12

Najlepiej to niepijącą kobietę, wtedy nie będzie problemu i będzie mógł pić do woli. Jeżeli jednak nie masz tak dobrze, to świetne są alkohity, mam x60, który był nawet chwalony w "Motorze". W każdym razie nie waro kupowac byle czego, bo byle taniocha może przeinaczać rezultaty i potem na kontroli możesz się zdziwić. Taki model jak ja ma dodatkowo opcję użycia lejka, czyli szybo i higienicznie możesz sprawdzic więcej osób. Na imprezy w sam raz.
  • no niestety ciężko o tą kobietę ;) i to jeszcze taką która też będzie chciała nie pić ze względu na to że ja mam ochotę ;) widziałem tego alkohita, niezłe ma opinie i trzrba ię będzie nad nim zastanowić
  • Podaj jaki budżet posiadasz na zakup alkomatu i wtedy chętnie doradzimy odpowiedni model, zresztą bardzo dobre opinie zbiera Alkohit x60, możesz zerknąć i samemu sprawdzić. Uchodzi za bezawaryjny.

Pozdrawiam Menua.pl
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu W65sh