FORUM
Ludzie

walentynki

 • 31.01, 23:31:55

  ~MichałKK

  Jakie macie pomysły na prezent na walentynki? Ja znalazłem sukienkę na caterina.pl i zastanawiam się nad takim właśnie rozwiązaniem. Jak jest u was?
 • 1.02, 14:44:35

  ~qqqqqqqqqqq

  ja szukam jakis fajnych zabiegów spa gdzies poza miastem
  moze w weekend przed walentynkami zrobimy sobie jakis wypad za miasto i to będzie prezent walentynkowy, a same walentynki to juz moze kino :)
  natknęłam się na łubinowe wzgórze i przeglądam ich oferte, ciekawe maja pakiety
  http://lubinowe.pl/
 • 2.02, 20:26:43

  ~KarolJw

  Ja mały prezencik i wymyśliłem, że zamówię jeszcze takiego misia https://www.foto4u.pl/fotomaskotki. Moja dziewczyna ma ich całą kolekcję więc będzie miała jeszcze jeden do kompletu z naszą podobizną. Mam nadzieję, że jej się spodoba, ale myślę, że to udany pomysł.
 • 7.02, 14:48:47

  ~ErykMarciniak

  ooo opcja ze spa rzeczywiście fajna i może nawet sam też się wybiorę bo widzę że w medical spa http://studio-spa.pl/ mają pakiety dla dwojga więc przy okazji będziemy mieć okazję żeby pobyć razem bo tak to wiadomo, że każde ciągle w pracy i się tak mijamy nieustannie
 • 7.02, 20:01:11

  ~Szymek22

  A ja kupiłem książkę na galerialucznik.pl i mam nadzieję, że uda mi się trafić w gust mojej dziewczyny, ponieważ przyznam, ze to dopiero początek naszej znajomości.
 • 29.03, 12:16:37

  ~Maciekk2

  Taki wyjazd w ramach prezentu to moim zdaniem super pomysł :) Moją dziewczynę w tegoroczne walentynki zabrałem do ośrodka Debrzyno: http://www.debrzyno.com.pl/. Była zachwycona, bo też i miejsce jest przepiekne. No i hotel jest klimatyczny bardzo :)
 • 2.04, 11:43:05

  ~Kuba878

  Ja w tym roku w walentynki zabrałem swoją dziewczynę do Grand Lubicza w Ustce: http://www.grandlubicz.pl/. Aż do samego końca nie wiedziała gdzie jedziemy także miała dużą niespodziankę :D A wyjazd udał nam się świetnie, najwięcej czasu spędziliśmy chyba w spa, sporo w sumie też na basenie. W każdym razie było co robić :D
 • 30.04, 14:30:47

  ~wiluś


  ~Szymek22 napisał(a):

  A ja kupiłem książkę na galerialucznik.pl i mam nadzieję, że uda mi się trafić w gust mojej dziewczyny, ponieważ przyznam, ze to dopiero początek naszej znajomości.


  hhahhaa ja tam kupiłem masażer więc widać, że mają z czego wybierać :D
 • 26.05, 11:50:38

  ~maciekw22

  Ja jednak uważam, że dobra kolacja do podstawa. Sam nie gotuję więc zabrałem dziewczynę do włoskiej restauracji Trattoria il Successo w Warszawie. Do tego mały drobiazg i myślę, że taka forma najlepsza :D
 • 16.11, 21:35:18

  ~AdrianTz

  JAk masz troszkę większy budżet na prezent, to możesz zamówić na przykłąd zegarek. JA mam zaufany sklep internetowy, podsyłam CI link: https://www.e-zegarki.pl/
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu fyejd