MenStream.pl Forum Rozrywka Gry w jakie gry planszowe grac?
FORUM
Gry

w jakie gry planszowe grac?

• w weekend planuje zrobic sptokanie ze znajomymi i zagrac w jakies gry planszowe, chcemy je wypozyczyc z wypozyczalni gier, mozecie mi polecic jakies?
  • dziubeczek 26.09.13, 10:13:46

dziubeczek

ja uwielbiam taka szybka gre king of tokyo jest super, niestety dostepna tylko wersja angielska, ale naszczescie mozna wszystko zrozumiec.
  • a ja czesto gram ze znajomymi w karcianke munchkin, jest swietna mozna sobie pomagac albo podkladac komus swinie:)
  • podatnikus 26.09.13, 11:18:09

podatnikus

a to od was przeceiz zalezy w co bedizecie grali i co chcecie pozycyz ;) ja bym polecal cos co lubia wszyscy i umieja w to grac aby nie tracic czasui na nauke zasad i mechaniki calej gry :)
  • ja kiedys gralem w fajna gre jak king od tokio czy jakos tak, bardzo fajna prposta gra o prostych banalnych zasadach dzialania i grania mysle ze dla kazdego mogla by sie nadac do grania i nauki :)
  • 22.10.16, 12:22:25

~wilkmorski

Zgadzam sie z innymi komentującymi. Zależy od Was co lubicie, najczęściej gry imprezowe się wtedy sprawdzają, ale to zależy od towarzystwa. Przykładowo, ja i moi znajomi nie przepadamy za imprezówkami wolimy jakieś gry wojenne i bitewne, gdzie prawie nie ma losowości, za to trzeba pomóżdżyć nad taktyką ;) Ostatnio na naszej "imprezie" graliśmy w "Warships" z Tailor Games. Bardzo fajna gra, oparta na kanwie "Manewrów Morskich" z lat 80.
  • damian171 13.01, 11:57:44

damian171

Moją ulubioną jest Scrabble, jest przy tym sporo zabawy, czasem wychodzą jakieś śmieszne słowa, każdy mniej więcej wie o co chodzi i zna zasady. Z drugiej strony jeśli zależy Ci na lepszej zabawie to poleciłbym coś w stylu tych gdzie wyciąga się klocki tak żeby wieża się nie przewróciła etc.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu EtUvm