MenStream.pl Forum Rozrywka Wydarzenia SPA - przewodnik dla "bystrzaków"
FORUM
Wydarzenia

SPA - przewodnik dla "bystrzaków"

• 18.12.15, 12:47:55

~Dareczek79

Panowie,
    Dostałem świąteczny pakiet do SPA. Nie zdarzało mi się do tej pory bywać w takich miejscach. Czy jest coś, co powinienem wiedzieć wcześniej, żeby nie strzelić jakiejś gafy?
  • 7.01.16, 09:30:18

~grzegorz687

haha :) Kolego ja też w urodziny dostałem pakiet do Spa od swoich córek. Byłem w świetnym hotelu Lubicz w Ustce i naprawde SPA relaksuje :)) a co do gaf, to spokojnie :) wszyscy wszystko Ci powiedzą i pokierują.
  • Mnie żona namówiła na spa i myślałem na początku, że to będzie jakaś porażka ;d Ale jak się okazało, nie było wcale tak źle, a nawet dobrze się bawiłem :D A byliśmy w Mielnie, w Unitral. Bardzo miła obsługa, podpowiedziała w razie czego co i jak :>
  • Spa nie ma się co bać i nawet dla faceta to może być bardzo fajny wypad a jak tak bardzo Ci to nie w smak to zabierz swoją kobietę i zróbcie z tego romantyczny weekend, my ostatnio byliśmy w hotelu lubicz w Ustce i ja też całego wypadu byłem bardzo zadowolony tym bardziej że przecież to nie same zabiegi ale też chociażby genialne jedzenie więc jest czym się nacieszyć
  • 19.01, 20:34:26

~Bambojjo

No i wykorzystałeś już ten pakiet SPA? My też z żoną dostaliśmy taki prezent. Rodzina podarowała nam pakiet zabiegów relaksacyjnych w hotelu Verde Montana. Było naprawdę bardzo fajnie, a żonie podobało się najbardziej. W sumie długo marzyła o takim wypadzie do SPA. A jeżeli chciałbyś się jeszcze zrelaksować to uderzaj do tego hotelu. Jest bardzo fajny.
  • eee no przecież facet w spa to żadna nowina i ja bardzo chętnie do http://studio-spa.pl/ na specjalny pakiet dla facetów wpadam i uważam że jak jest możliwość to dlaczego tak o sobie nie zadbać, a Panie akurat bardzo miłe, wszystko tłumaczą co i jak więc o żadnej gafie nie ma nawet mowy
  • 22.02, 09:55:36

~Senerynw

No własnie, to nic takiego. faceci, nie wstydźcie się, my tez pragniemy odrobiny relaksu. Ja pojechałem z żoną na taki weekend w SPA i musze przyznać, że było bardzo fajnie. Wzbraliśmy hotel verde montana i żona była oczywiście mega zadowolona. Wykupiliśmy zabieg z masażem i było super.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu sknFg