MenStream.pl Forum Rozrywka Film Roman Gutek: Kino to nie cuda techniki
FORUM
Film

Roman Gutek: Kino to nie cuda techniki

Zobacz komentowany artykuł
  • liczyrzepa 22.07.10, 13:46:59

liczyrzepa

Ooo, to pewnie znowu będzie można spotkać we Wrocławiu Grażynę Torbicką. Ma klasę kobieta :)
  • Była ERA i po ERZE. Ale szkoda. Cudnie było. Obejrzałam 25 filmów. Mam nad czym myśleć przez następny miesiąc;)
  • Maxymilian 26.08.10, 23:14:15

Maxymilian

Racja. Chociaż niektóre z nich były takie, że można było myśleć i myśleć, a i tak do niczego sensownego by się nie doszło. Przynajmniej ja mam takie wrażenie, a obejrzałem tylko 3 filmy.
  • Jasne panie Romanie że kino to nie tylko Avatar, ale gdyby nie tego typu wysokobudżetowe filmy, kino nie rozwijało się, a filmy tzw. "niezależne" zawsze istniały i istnieć będą obok głośnych maszynek do pieniędzy co nie znaczy, że tamte sa lepsze, a te gorsze i vice versa
  • Gutek to według mnie jedyny dystrybutor na polskim rynku, któremu się po prostu CHCE sprowadzać filmy z dużą dawką ryzyka wkalkulowanego w koszty i za to mu chwała. W końcu nieczęsto ma się okazję obejrzeć niezależne filmy z Japonii czy Afryki.
  • Radosław18 29.10.10, 20:07:15

Radosław18

napisał(a):
    Gutek to według mnie jedyny dystrybutor na polskim rynku, któremu się po prostu CHCE sprowadzać filmy z dużą dawką ryzyka wkalkulowanego w koszty i za to mu chwała. W końcu nieczęsto ma się okazję obejrzeć niezależne filmy z Japonii czy Afryki.

Racja. Z drugiej strony przez takie ryzykowne działania w przyszłości - oczywiście nie życzę mu tego! - może się okazać, że to jednak ci, którzy inwestują w masowe filmy będą trwali, a panu Gutkowi po prostu się to nie uda.
  • Gdzieś widziałem wywiad z tym panem i naprawdę jest to sympatyczna osoba - przynajmniej na taką go wykreowali, a wiadomo, że dobry dziennikarz zrobi z niczego coś i na odwrót. ;)
  • Legion_polski 22.11.10, 19:21:51

Legion_polski

Gutek to raczej odwrotnie był kreowany w mediach i przede wszystkim wśród internautów po słynnej aferze (którą on sam zainicjował) z zamykaniem stron z napisami do filmów, a tak naprawdę jako jedyny miał jaja żeby powiedzieć prawdę (bo raczej te napisy sprowadzanym przez niego filmom nie szkodziły bardzo).
  • beniamilion 31.12.10, 10:48:14

beniamilion

Lubię tego pana - inteligentny, sympatyczny, a przede wszystkim wie, które filmy są naprawdę dobre i nie boi się zainwestować w niszowe produkcje. Mało jest takich osób, gdyż wszystkim zależy tylko na zyskach.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj trzeci znak kodu 4tXce