MenStream.pl Forum Rozrywka Gry Promocje na gry
FORUM
Gry

Promocje na gry

• Czy znacie jakieś fajne sklepy, gdzie często rzucają promocje na gry komputerowe? Nie chcę kupować drogich gier nowych , żeby potem przejść je i dać na półkę...
  • Jeżeli chodiz Ci o gry na konsolę, to gry używane możesz sobei zakupić na przykład w każdym empiku... teraz wprowadzil (w końcu) taką opcję!!
  • empik bardzo czesto ma takie promocje w internecie z mozliwoscia odbuoru w dowolnym salonie w polsce :) mysle ze tam napewno znajdziesz cos fajnego i ciekawego dla ciebei :)
  • promocje zazwyczaj pojawiaja sie w momecie kiedy nastepueje jakas prmera albo jakies swieta przez co mzona spokojnie cos takiego wypromowac i sprzedac wiecej ale za t otaoniej
  • socialmedia 4.12.13, 12:17:24

socialmedia

chyba nie ma sprawdzonych informacji kiedy warto zwracac uwage na jakies promocje a keidy nie wiec musisz na bierzaco monitorowac to co sie dzieje na rynku gier i sklepow i szukac oraz wybierac odpowidednie informacje w tym temacie
  • Wiem ze w media Markcie często sa i po marketach wszelakich trzeba patrzec, a najlepiej też w necie na porównywarkę cen dany tytuł wrzucić i juz...
  • kurcze nie no jak bym miał kupować gdy w empiku albo media markt to jednak bym nie nastarczył, tam nawet jak coś przecenią to ceny pozostają przerażające, ja kupuję tylko w sieci w http://konsoleigry.pl/ najlepiej i różnica jest ogromna, wejdźcie sobie i porównajcie bo to się serio nie opłaca
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu TYfmf