FORUM
Wydarzenia

Prezent ślubny.

• 25.08.16, 10:08:02

~Karol543

Witam, Zastanawiam się co moglibyśmy dokupić do prezentu: chodzi o jakiś dodatek pamiątkę... coś w tym stylu...
  • Bo główny prezent już mam tylko chodzi o jakąś rzecz, która przypominać by mogła o tak ważnej dacie w życiu moich znajomych, którzy ten ślub biorą. Macie jakieś propozycje?
  • Słyszałeś może o takiej trójwymiarowych kryształowych figurkach. Znajomi, którym podarowaliśmy cos takiego byli zachwyceni. Jak ostatnio ich odwiedziliśmy to stoi u nich na narożniku w kuchni.

• 25.08.16, 10:15:23

~Karol543

Co to dokładnie jest? Masz jakieś namiary/ zdjęcia?
  • No zobacz sobie, ja kupiłam dokładnie tę: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/pamiatka_slubu_golabki_milosci_3d wygląda fajnie, masz podane wymiary, napis na zamówienie możesz zrobić...
  • 25.08.16, 10:26:12

~Karol543

~mar-mar napisał(a):

No zobacz sobie, ja kupiłam dokładnie tę: https://www.krysztaly3d.pl/prezent/pamiatka_slubu_golabki_milosci_3d wygląda fajnie, masz podane wymiary, napis na zamówienie możesz zrobić...

No dzięki wielkie. Wiesz, że o czymś takim nie pomyślałam... Całkiem fajne te kryształy i to rozwiązałoby mój problem chyba :)
  • 22.02, 10:05:20

~Heronimo

Do prezentu ślubnego możesz też dorzucić jakieś małe AGD, które przyda się młodym w nowym mieszkaniu. Może to być na przykład blender, czy jakiś opiekacz. Warto tez ich zapytać, czego im brakuje. A akie sprzęty możesz zamówić w sklepie wasserman.pl Widziałem, że maja tam tego sporo.
  • 9.08, 10:05:41

~witekPaku

na stronie pimpit.pl jest masa rzeczy, mają sekcje prezenty ślubne, my jak szliśmy na wesele ostatnio to żona tam zamawiała jakiś stolik
  • OlekxXxFryc 18.08, 09:36:49

OlekxXxFryc

Wszedłem z ciekawości na tą stronę i mają bardzo fajne oryginalne rzeczy. Dodatkowo w bardzo ciekawy sposób dają nowe życie starociom:)
  • 18.08, 14:26:28

~witekPaku

tak to prawda, my się zastanawiamy nad przerobieniem takiego fotela, jest u teściów już nie pamiętam jak długo, a tak może się okazać, że w salonie będzie wyglądał ciekawie.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu hzJke