MenStream.pl Forum Rozrywka Film Polska komedia - Kochaj
FORUM
Film

Polska komedia - Kochaj

• k.jarmolowska 18.04.16, 10:55:51

k.jarmolowska

Wdzieliście już zwiastun? Premiera w czerwcu. Jakie macie wrażenia? Ja raczej pozytywne, choć dużo ostatnio takich filmów powstało. Z drugiej strony dobrej energii nigdy za wiele :)
  • Violetta113 18.04.16, 21:18:48

Violetta113

Myślę, że to taki idealny film na babski wypad. Najpierw kino, później trochę wrażeń na mieście. Na czerwiec się nada. Bo teraz to za chłodne wieczory jeszcze. :P
  • widziałam - same gwiazdy - mnie najbardziej cieszy żurawski - ma takie śłit oczka... :)
  • 25.04.16, 18:13:49

~Kamusienka

Zapowiada sie dobrze :) Nastraja pozytywnie akurat dobry przed wakacjami :)
  • 9.06.16, 22:34:37

~aletitio

Jetem po seansie i bardzo dobrze oceniam ten film ;) Sympatyczne, babskie kino ;)
  • Moim zdaniem film bardzo "przydatny" z męskiego punktu widzenia, bo pozwala zrozumieć co nie co na temat Kobiet i tego jakie emocje i kiedy nimi kierują :D Moim zdaniem jest to skuteczny poradnik do zrozumienia Kobiety :)
  • 20.06.16, 17:23:37

~Violetta133

W sumie Alfi z tej strony na film nie patrzyłam, ale coś w tym jest. U nas babski wypad bardzo się udał, ale faktycznie dla faceta mogłoby być to całkiem pouczające. ;)
  • 21.06.16, 11:02:42

~Miłka75

Ja byłam na Kochaj właśnie w ten weekend z dziewczynami i bawiłyśmy się bardzo bardzo dobrze. Film jest świetny do oglądania w grupie, lekki, zabawny, wzruszający :)
  • Najlepsza w tym filmie była muzyka ;) Muszę dorwać skądś sountrack
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu hzCQe