MenStream.pl Forum Rozrywka Książki Polscy mężczyźni są zbyt gnuśni. Piotr Adamczyk zapowiada dominację kobiet
FORUM
Książki

Polscy mężczyźni są zbyt gnuśni. Piotr Adamczyk zapowiada dominację kobiet

Zobacz komentowany artykuł
 • 5.10.12, 08:03:07

  ~trynd światowy umacnia

  Co on chrzani.Od czasów Seksmisji wiadomo,że feministkami rządzą przebrani faceci.Metoda stosowana przez alfonsów polega na tym,że raz na 2 tygodnie prowadzać trzeba do lepszej knajpy, poopowiadać jaka jest wspaniała i będzie zasuwać bez problemów, i nie kombinować jak facet, żeby zająć miejsce szefa.
 • 5.10.12, 09:36:49

  ~dramaturg

  No ja nie wiem czy dominacja kobiet byłaby taka dobra. Baby w momencie zagrożenia swoich interesów (a czasem z czystej bezintereswonej złośliwości) potrafią być bardziej bezwzględne niż faceci. Facetów powstrzymuje przed tym zdrowy rozsądek i poczucie elementarnego honoru, których kobietom nieraz brakuje.
 • 5.10.12, 10:33:45

  ~zdominowany

  lubię jak kobieta mnie dominuje, najchętniej w łóżku
 • 5.10.12, 11:35:58

  ~cydegfsysdtgf

  Zapytajcie co konkretniejszej kobiety, czy woli pracować z mężczyznami, czy z kobietami. Zapytajcie jej również, czy woli szefa mężczyznę, czy szefa kobietę. Tak jak mężczyźni nie są jeszcze gotowi na dominujące i wyzwolone kobiety, tak kobiety nie są jeszcze gotowe na rządzenie światem.
 • Adam Ryś 5.10.12, 14:37:07

  Adam Ryś

  dominacja kobiet? nie ma szans, one tylko udają, ze są władcze i silne i takie tam, w głębi są wciąż delikatne i kruche
 • 5.10.12, 14:45:10

  ~jorgensen

  Adam Ryś napisał(a):
  dominacja kobiet? nie ma szans, one tylko udają, ze są władcze i silne i takie tam, w głębi są wciąż delikatne i kruche

  O to,to,to właśnie. Kazdy inny przypadek jest wynaturzeniem.
 • 5.10.12, 21:13:02

  ~alicjana

  Zabawnie jest poczytać opinie mężczyzn na tym forum. Wszyscy uparcie walczycie z tym, co mówi bohater wywiadu. A my kobiety walczymy o swoje. Nie jest to proces nagły, gdyż na uniwersytety i dyrekcyjne stanowiska nie wpuszczono nas wczoraj. Ale stopniowy. A to, że umiemy mówić o uczuciach nie znaczy wcale, że jesteśmy delikatne i kruche. Po prostu mamy szerszy słownik od Was Panowie, którym przez usta część słów po prostu przejść nie umie:] O ile mniej życiowej frustracji jest w osobie, jeśli potrafi wyartykułować to co w danym momencie czuje. Natomiast fakt, że w pracy będzie silna konkurencja, gdyż mężczyźni właśnie zamiast koncentrować na myśleniu o tym, co czują, wolą się rzucić w wir pracy. Do pierwszego zawału ;) A jeszcze dla wyjaśnienia: nie przeszkadza mi szefowa zamiast szefa. Lepsza szkoła, bardziej wymagająca.
 • 5.10.12, 23:16:20

  ~kobietaa

  Adam Ryś napisał(a):
  dominacja kobiet? nie ma szans, one tylko udają, ze są władcze i silne i takie tam, w głębi są wciąż delikatne i kruche  heh...jesteśmy od Was o niebo silniejsze, nie piszę tu o fizyczności (chociaż mało z Was zniosło by bóle porodowe;)), ale psychicznie!!!a w głebi będziemy zawsze bardziej wrażliwsze, ale co to ma do rzeczy???
 • 4.01.14, 21:42:21

  ~żenibynic

  córeczka podobna do tatusia jak nie wiem co ....czyli brzydka:) znam ....TRAGEDIA
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu js53g