MenStream.pl Forum Rozrywka Film Nowy Smarzowski
FORUM
Film

Nowy Smarzowski

• malaKobietka 12.09.16, 16:40:22

malaKobietka

Trochę kazał nam poczekać na swój nowy film, ale na szczęście już się nic nie zmieni. "Wołyń" na początku października jakoś wchodzi do kin. Ja idę na pewno, wybieracie się?
  • Też idę i luba też - o dziwo bez namawiania. To chyba taki film, który każdego jakoś rozpala.
  • 14.09.16, 13:09:38

~Teodor40

Rozpala - dobre słowo patrząc na plakatach ;) Ja powiem tak:
    z jednej strony wreszcie ktoś miał odwagę pokazać tę historię, strasznego okrucieństwa,
    a z drugiej - każdy film Smarzowskiego jest dobry, więc choćby z tego powodu warto iść.
  • Bardzo lubię filmy Smarzowskiego, są bardzo prawdziwe. Dobrze, że podjął sie zrobienia filmu o Wołyniu, to będzie bardzo dobre kino.
  • k.jarmolowska 15.09.16, 21:38:48

k.jarmolowska

Noooo. Zdecydowanie czekam na ten film. Żyjemy w ciekawych czasach i jestem przekonana, że będzie o tym głośno, a po Róży i Drogówce wiem też, że będzie również mądrze.
  • Znając mięsiste kadry Smarzowskiego można się spodziewać a nawet trzeba mocnego kina, które nie boi się eksponować nawet okrutnej prawdy. Czekam na premierę.
  • "Wołyń" to jeden z tych filmów, których nie wyobrażam sobie nie obejrzeć - i to zarówno ze względu na to, że cenię Smarzowskiego, i ze względu na tematykę filmu. Znajomi widzieli film w Gdyni i mówią, że naprawdę warto się wybrać, więc co zrobić - czekam i idę.
  • Też się wybieram obowiązkowo! Raz, że to Smarzowski, a dwa to tematyka. To nasza historia, bolesna, ale prawdziwa i ten film musiał wreszcie powstać. Troche to trwało, ale nareszcie jest. A ze robi to Smarzowski właśnie to pewnie bedzie to kawał pradziwego, mocnego kina.
  • Cześć.
    Bilety na pokaz premierowy już mam- nie mogę doczekać się piątku. Po Smarzowskim można się spodziewać tylko dobrego kina.
  • No i jak wrażenia po? Byliście już? W mojej pamięci ten film pozostanie na dłuuugo. W kinie przeżyłam chyba wszystkie możliwe emocje. Smarzowski znów pokazał, że potrafi zrobić film, który zmusza do dyskusji i rozpala nasze głowy.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj drugi znak kodu va9yj