MenStream.pl Forum Rozrywka Film Nowoczesny western w reżyserii Fuqua
FORUM
Film

Nowoczesny western w reżyserii Fuqua

• Sporą dyskusję wywołuje ta premiera. Niektórzy się dopatrują słabego remaku, niektórzy nie idą, bo już widzieli, po co drugi raz. A niektórzy zachwyceni :) Jak jest z Wami? Z tego, co wyczytałam reżyser poszedł w stronę kina autorskiego, jedynie inspirowanego Kurosawą, co myślę wyszło filmowi na dobre... Na pewno zobaczę, bo lubię bezstresowe filmy akcji ;P
  • malaKobietka 21.09.16, 12:46:50

malaKobietka

Jak wyszło, to się przekonam dopiero w sobotę :) ale nieliczni znajomi, którzy mieli okazję już widzieć mówią, ze bardzo udany film. Ja tam nie mam nic przeciwko powstawaniu nowym filmów na bazie starych pomysłów. Kinematorgafia idzie do przodu, a niektóre filmy niestety ale dla współczesnej młodzieży są już niezbyt ciekawe.
  • Też się wybieramy w ten weekend. Jak się będę wpatrywała w ekran, to mam nadzieję, że się ma osoba towarzysząca nie obrazi, za ten cielęcy wzrok :) Pojawiły się pierwsze recenzje na blogach i raczej pozytywne :)
  • Na film poszłam z moim chłopakiem, bo jest fanem kina akcji. Trochę byłam nastawiona sceptycznie, ale na szczęście "pozytywnie się rozczarowałam". Film ogląda się bardzo dobrze, akcja zaczyna się klasycznie: ginie mąż głównej bohaterki, a potem w mieście pojawia się Denzel. Wtedy też poznajemy tytułową Siódemkę. Pojedynków nie brakuje, a finał jest emocjonujący. Do tego dodam piękną scenografię i świetnie dobraną muzykę. Dowcip też sypie się gęsto :) Nie myślałam, że western tak mi się spodoba.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu BT1Jg