MenStream.pl Forum Rozrywka Ludzie nasiona marihuany jak to jest
FORUM
Ludzie

nasiona marihuany jak to jest

• 5.05, 12:32:23

~trepek

jak to jest z tymi nasionami marihuany? Kumpel zamawiał ostatnio na ganja farmer i zainteresowałem się tematem. Ktoś z was też się tym zajmuje? Jak to wygląda;D
  • 8.05, 14:44:49

~mistrzunio123

Są legalne ale jak zasadzisz to już łamiesz prawo. No ale wiadomo jak to jest.. :)
    Ja kupuję najczęściej na https://nasionamari.pl bo wybór jest duży i bardzo bezpiecznie można tam zamawiać. Wysyłka oparta o certyfikat SSL :)
  • 22.06, 15:10:57

~kreciko

tak jak mówi mistrzunio, ale ja jednak na ganja też zamawiam od początku i nie mam zamiaru zmienić i się sparzyć później.
  • 27.06, 16:29:44

~krysteko

jest sklepów trochę ja też przyznam szczerze na ganja farmer, teraz promocja nie wiem czy wiecie :D
  • 11.07, 15:17:15

~poprowicz

Ja kiedyś brałem na ganja ale coraz gorzej z cenami u nich kiedy porównuje do innych sklepów. Teraz przerzuciłem się na nasionamari bo cenowo bomba. Czekam własnie na pierwsze zamówienie więc zaraz się okaże jak to jest z jakością, oby szła w parze :)
  • 17.07, 13:11:46

~mcpawel

Nie tylko z cenami ale także z jakością. Tak czy siak dalej uważam ich za jednych z liderów ale nasionamari rośnie powoli na tego typowego z żółta koszulką.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu 81Axj