MenStream.pl Forum Rozrywka Film Michał Żebrowski lubi proste i jakościowo dobre ubrania
FORUM
Film

Michał Żebrowski lubi proste i jakościowo dobre ubrania

Zobacz komentowany artykuł
  • 9.09.13, 16:39:56

~Adrianka548

I pewnie drogie. Chodź trzeba przyznać, że Pan Michał jest jednym z najlepiej ubranych polskich aktorów
    http://www.magazyn-seniora.com/
  • 28.11.14, 23:06:25

~Poldek Cwaniak

Odpowiedź w stylu Nikodema Dyzmy: "spodnie mają być spodniami a koszula koszulą". Mam cichą nadzieje, że może z poziomem sztuk Teatru VI piętro będzie nieco lepiej. Mnie dławi ten sztuczny perfekcjonizm: najlepszy pisarz, tekst, sztuka. Prawdziwy teatr to życie, eksperymentowanie a nie twarde ramy i premiery z osobistościami świata polityki i sportu, które się na tych sztukach zbytnio nie wyznają.Przeciętna, słoikowa warszawka będzie na to biegać ale już ludzie prawdziwej sztuki, zdolni studenci powinni poszukać coś ciekawszego, np. przedstawienia premierowe w PWST, itp. Dla przeciętnych Dulskich Teatr VI piętro jest o.k.
    Pan Żebrowski z rozpoczętym 43 r.ż to już podstarzały mężczyzna i styl też pasuje mu piernikowy. Jak się nie ma polotu, najlepiej wskoczyć w "dobrze skrojony", czyli odpowiednio drogi garniturek, podjechać drogim autem i pokazać się z dużo młodszą żoną. Tak trzymać dopóki się nie pęknie.....Ot i cały fenomen Pana Żebrowskiego.
  • Dajcie ludziom pójść do teatru żeby coś przeżyć, wzruszyć się lub pośmiać, a nie zanudzić ich na śmierć i obrzydzić do reszty! Co to za teatr, który opiera się na "eksperymentowaniu"?? Latający z gołym przyrodzeniem aktorzy, w nudnych spektaklach bez żadnych ram, dofinansowywanych z naszych podatków to jest dopiero zagadka! Taki teatr niech sobie istnieje, niech się dzieje, ale w małych salach z małą widownią, a nie w publicznych teatrach, które świecą pustkami, bo chętnych na takie katorgi jest z oczywistych względów niewielu. Niech artyści sobie eksperymentują, przeżywają ale za własne pieniądze, a nie moje! Chcę oglądać sztuki oparte na prawdziwej literaturze, reżyserii i kunszcie aktorskim, które robione są z myślą o widzach, nie tylko jego twórcach, tłumaczących swój brak talentu uprawianiem "prawdziwej sztuki". 6 Piętro daje rade, bo jest dla ludzi.

osoba]~Poldek Cwaniak napisał(a):Pan Żebrowski z rozpoczętym 43 r.ż to już podstarzały mężczyzna i styl też pasuje mu piernikowy. Jak się nie ma polotu, najlepiej wskoczyć w "dobrze skrojony", czyli odpowiednio drogi garniturek, podjechać drogim autem i pokazać się z dużo młodszą żoną. Tak trzymać dopóki się nie pęknie.....Ot i cały fenomen Pana Żebrowskiego.

ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu Gc9ub