MenStream.pl Forum Rozrywka Gry Ładowarki do telefonów bez dostępu do prądu
FORUM
Gry

Ładowarki do telefonów bez dostępu do prądu

• Wiem, że istnieją takie cuda jak ładowarki do telefonów czy konsol przenośnych, które nie potrzebują dostępu do gniazdka. Są na baterie słoneczne, czy na paluszki i wiele innych. Orientujecie się , które są najbardziej skuteczne i opłacalne?
  • ee nei pierwsze slyszse o czyms takim wolgoe, slyuszalem o ladowaniu bezprzwoodowym telofnonw ze nie trzeba kbala do nich podlaczac tylko wystarczy polozyc na specialnym urzadzeniu ale o niczym innym nie slyszalem
  • 19.09.13, 20:44:19

~evaseryn

są urządzenia które wcześniej ładujesz a potem podłączasz pod coś innego i ładuje się. Stacja przenośna ładowarki. Można kupić w wielu sklepach. Nie jest to nawet duże a wygląda jak mały telefon :D
  • 20.09.13, 12:00:02

~MohitoSS

np. www.zaaz.pl zobaczcie, to coś, czego szukacie. Można używać wszędzie do wszystkich typów urządzeń.
  • O, bardzo fajnie, czyli jest coś takiego. A nie psuje się i faktycznie ładuje baterie? Na ile starcza takie jedno ładowanie?
  • 21.09.13, 11:32:10

~MohitoSS

Tego nie wiem, dopiero mam zamiar kupić bo znajomy mi polecił. Jest zadowolony, muszę spytać na ile mu wystarcza :) wiem, ze można go okolo 300 razy ladowac :)
  • ee moze i jest cos takiego ale penwie mega drogo i lepiej sie w to nie bawic bo skzoda na to tak naprawde czasu i pieniedzy..... jeszcze niema az tak dobrze rozbydowanej technologi
  • Akurat bateria zewnętrzna Zaaz nie jest droga, bo kosztuje tylko 35 zł http://www.citeam.pl/oferta/zewnetrzna-bateria-do-telefonu . A czy to rozbudowana technologia ? Wątpię. Pojemność 2000 mAh, ładuje w całości baterię w około 3 godziny. Ma różne końcówki, także pasuje do GPS, tabletów, iphonów itd
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj czwarty znak kodu mGAum