MenStream.pl Forum Rozrywka Książki Książki erotyczne
FORUM
Książki

Książki erotyczne

 • Zdarza wam się czytać taką literaturę? Mam na myśli erotyki, a nie romanse/harlequiny itd.
  Według mnie są lepsze i gorsze, ale maja jedną zaletę - można z nich dowiedzieć się więcej o podejściu kobiet do spraw seksualności, niż od samych kobiet. Oczywiście generalizuję trochę, ale jak kobieta pisze erotyka, to jest on szczery, nawet jeśli to tylko jej fantazje.
 • Szczerze powiedziawszy tego typu książki, to chyab czytają starzy kawalerowie, albo gówniarze w okresie dojrzewania... no ale cóż każdy robi to co lubi...prawda?
 • rock_for_all 20.08.13, 13:40:21

  rock_for_all

  mysle ze jakbym mial mozliwosc przeczytania takiej ksiazki to zapewne bym skorzystal ale obecnie nie mam takich dojsc a tez nie bardzo specialnie mam czas na czytanie wiec raczej pewnie nie zdecyduje sie jakos w najblizszym czasie na taka lektrue
 • socialmedia 21.08.13, 09:23:25

  socialmedia

  nienienie zdecydowanie romansy i harlequiny nie sa to ksiazki erotyczne w moim odczuciu :) to sa bardziej takie dla kobiety tytuly, facet potrezebuje dobrze i bogato ciekawie opisanych przygod
 • Mi dziewczyna podsunęła niejaki SEKRET pisany z kropkami i powiem, ze to świetna lektura - o fantazjach trzydziestolatki, która od kilku lat nie uprawaiała seksu a wczesniej tylko z mężem, teraz za sprawą tajnego klubu kobiet ma szansę spełnić wszystki swoje erotyczne fantazje. Zaczyna od masażu z pettingiem, aż dochodzi do sexu analnego - polecam ;)
 • Mi kobieta również podsuwa takie lekturki i nie powiem, żeby źle się czytało. Zgadzam się również z tym, że stanowczo lepiej można poznać kobiety od tej strony, o której same niechętnie mówią
 • 2.09.13, 14:57:37

  ~lekrotin

  Dobra książka ten S.E.K.R.E.T, fantazje są momentami niezłe. Facet może dowiedzieć się wielu rzeczy na temat tego co kręci kobiety w łóżku.
 • Sekret przeczytany - i mogę się zgodzić. To jest właśnie erotyk, a nie fabularne porno.
  Końcówka trochę zaskakuje, myślałem, że Cassie na koncu się wszystko ułoży, a wyszło odwrotnie, ale jak to ma być trylogia, to co się dziwić.
  Rakicz- zdziwiłbyś się. Raczej czytają je ci, którzy nie mają jakiś dystans do tematu. :)
 • GrzesiekXX 6.09.13, 16:23:03

  GrzesiekXX

  Ja tam wolę, mocne książki Rutkowskiego. To ani romansidło, ani erotyk - ale historii ociekających seksem nie brakuje
  http://facetpo40.pl/ksiazka-muzyka-film/bar-dym-z-papierosow-i-niezobowiazujacy-seks/
 • Ja lubię czasem przeglądać co kobiety czytają, bo dzieki temu łatwiej sprostać ich oczekiwaniom. Szukam, bo moja cos narzeka, że jetsem mało romantyczny. :/ Podsłuchałam jak rozmawiała z koleżanką. Co one mają z tym romantyzmem, kwiaty codziennie mam kupować?
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu E5muj