MenStream.pl Forum Rozrywka Muzyka Kolorowe czuby, długie pióra, agrafki w uszach, ćwieki i glany - to gen wolności przyczynił się do obalenia komuny
FORUM
Muzyka

Kolorowe czuby, długie pióra, agrafki w uszach, ćwieki i glany - to gen wolności przyczynił się do obalenia komuny

Zobacz komentowany artykuł
  • 3.06.14, 17:39:56

~StrażnikTeksasu

Raczej Edward Lutczyn, a nie Ludczyn...
  • 4.06.14, 13:20:25

~mr makowski

panie Redaktorze: to Maanam odmówił a nie Tomek Lipiński; ktory odmówil, ale czego innego i gdzie indziej (ale jednak grywał później „gdziekolwiek i kiedykolwiek”). dobrze jest znać fakty, a póżniej pisać -- a nie odwrotnie...
  • 8.06.14, 22:36:50

~Lekarz z Siemianowic

Ja powiem krótko i chyba na temat-nie ważne czy ktoś śpiewał politycznie czy z serca.W\w kapele i inne oczywiście chciały coś robić i tworzyły historię polskiej sceny muzycznej,nawet tak myślę,że niekiedy dobrze,że była cenzura,bo człowiek myślał o czym jest dany tekst ,z kumplami był temat do rozmowy...itp.Teraz jakaś śmieszna wokalistka nagra hita i już dostaje superjedynkę,sorry nabijam się,bo jak usłyszałem wczoraj,że jakieś Grzeszczaki i Margarety i Feele dostają nagrody to szlag trafia człowieka.Gdzie jakiś klimat,gdzie sens hitu\oprócz kasy oczywiście\.W ogóle tv publiczną to zrównać z ziemią...Ja mam szacunek do Brygady K.,Tiltu,TSA,Chłopców z P.B. i innych,bo tworzyli muzykę.Żeby się nie wymądrzać-a,życie stanie się muzyką czego sobie i Wam życzę.Oi!
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu x8LUa