MenStream.pl Forum Rozrywka Książki jakie ksiazki godne polecenia??
FORUM
Książki

jakie ksiazki godne polecenia??

• Zawsze lubilem czytac ksiazki, ale nie mialem na to czasu, nie bardzo orientuje sie co teraz ludzie czytaja, ale chcialbym zebyscie polecili cos dobrego...
  • Polecam "Buszujacy w zbozu" Salinger-świetna historia o młodym człowieku, który szuka odpowiedzi dopiero wkraczając w życie
  • "czarodziejska góra" tomasz mann- mężczyzna trafia do sanatorium, które powoli staje się jego światem, opowieść o tym jak płynne jest pojęcie czasu, miejsc, do dziś mam wiele wspomnień związanych z tą książką...
  • No to pewnie nie jedna osoba Ci poleci, albo poleciła... cała saga "Gra o Tron", moim zdaniem mistrzostwo świata!! Książki tak cholernie wciągają że nie możesz się oderwać!!
  • ksiazek godnych polecenia jest pelno na rynku a te ktore chcesz ogladnac zaleza glownie od ceibei i od tego czym sie zajmuejsz i co lubisz czytac jedni lubia horrory a inni cos innego wiec temat rzeka przed toba
  • ja bym polecal do przeczytania ksiazki zwiazane z fantastyka a dokaldnie z tematem wampirow, nekromancji, nekroskopi i rumuni :) to sa naprawde mega dobre i ciekawe ksiakzi!!!
  • kasyniarz 4.12.13, 12:01:53

kasyniarz

ja nie mam czasu na ksizaki takie stacjonarne i normalne wiec czytam na ebooku jadac do pracy i jakeis tam ksiazki pochlaniam glownie narazie przygodowe zwaizane z lotnictwem albo z statkami :)
  • 25.12.13, 18:30:38

~paweł23

A co sądzicie o nowym Wiedźminie ? http://www.ksiazkowe-bestsellery.pl/andrzej-sapkowski-sezon-burz dobry, czy jednak obyłoby się bez kontynuacji.
  • monia0911 29.08.14, 11:19:09

monia0911

~paweł23 napisał(a):

A co sądzicie o nowym Wiedźminie ? http://www.ksiazkowe-bestsellery.pl/andrzej-sapkowski-sezon-burz dobry, czy jednak obyłoby się bez kontynuacji.

Nowy wiedźmin wydaje mi się na siłę - Sapkowski kończąc serię stwierdził że "koniec i basta"
    Pojawiła się pierwsza cześć gry wiedźia, to jeszcze ją zjechał - a jak pojawiła się kasa i sukces GRY.
    to nagle przypomniał sobie o pisaniu. cała książka wydaje się być oderwana od pozostałych strasznie.
  • 17.09.14, 21:01:07

~Lolek555

monia chyba się czepiasz, to jego praca.
    A polecam Miasto 44 powieść - naprawdę dobra.
ODPOWIEDZ

Jesteś niezalogowany Zaloguj się / Zarejestruj się
Podpis:   
Podaj pierwszy znak kodu W3RNh